Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival + Frakcje][60 slotów][1.7.2][Non-Premium] Minecraft u OGURASKA2702 [SZYBKI DROP ITEMKÓW Z STONE, ENDERPERL, DIAXY]


CrossplaneR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390315770-U1056623.png


= Minecraft u Oguraska2702 =


IP: easyfrakcje.csrv.pl




1390315780-U1056623.png


Obecnie 30, za tydzień już 60




1390315787-U1056623.png


Survival + Frakcje


Wersja na 1.7.2




1390315789-U1056623.png


HeadAdmin: piotrek131 [ogurasek2702]


Admin: TheCytrus


Admin: d4szek




1390315767-U1056623.png


Łatwo się expi, tani sklep.


NON-PREMIUM !!!


Częste eventy [Autorskie też]



SERWER WYSTARTOWAŁ DZIŚ O GODZINIE 16:00!



FILM Z SERWERA:



http://www.youtube.com/watch?v=EMjgIQvN7jE



Drop z stone :



Diamenty:5%


Złoto: 6%


Żelazo: 12%


TNT: 5%


Jabłko : 5%


Perła Endermana : 1%


Strzały: 10%



UWAGA! Ja tylko wklejam prezentację na prośbę, wszelkie pytania proszę kierować do ogurasek2702


Opublikowano

Nie żeby coś, ale serwer 2 czy 3 dzień off, ten "ogurasek" prosi wszystkich o pisanie "fajny serwer" w tej prezentacji za proty 4, a serwer niedorobiony i ma więcej bugów niż dordo kont. Dodatkowo, to zwykły troll, ogur ma 12-14 lat używa jakiegoś programu, żeby mieć głos jak FuBu i ortografia na poziomie trolla, bo niedouczone 6 latki mniej błędów robią.

 

Powiedziałbym jeszcze coś na temat graczy, ale tak niski poziom, to raczej jest na każdym. No nic, takie czasy -_-.

Budowniczy
Opublikowano

Jestem na serwerze i fajnie się gra. Serwer ma duży drop przedmiotów z kamienia, więc polecam tym, którzy wolą po prostu walczyć, a nie godzinami zbierać itemki potrzebne do walki.

Opublikowano

No cóż mogę powiedzieć :D

Zarąbisty serwer :)

Szybko się dropi.

Serwerek cały czas się rozwija.

 

 

Wielki "+" dla Oguraska2702 xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...