Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciężkozbrojna konnica - pytanie.


jutrojembekon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to nie będzie przypadkiem zbyt ciężkie? ;///

 

Czy ja wiem, nazwa może troche odstraszać - w końcu stal, ale wsadzisz kd speeda i nie będziesz sie musiał martwić.

1390305976-U336505.png

Opublikowano

Jako osoba ze szlachty, wypowiem się. Polecam płytową, albowiem pobierzesz mniejszy damage od kozaguf.

Opublikowano

Witam towarzysza broni. Jam Radtor I. Jako bardzo doświadczony wojak polecam walkę w zbroi płytowej.

 

Jutro ruszam na Złotą Ordę z księciem litewskim Witoldem. Dwie niedziele temu w karczmie posłyszałem, że Tatarzy ze wschodu walczą bez zbroi, ale to nie przystoi szlachcie.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Witam towarzysza broni. Jam Radtor I. Jako bardzo doświadczony wojak polecam walkę w zbroi płytowej.

 

Jutro ruszam na Złotą Ordę z księciem litewskim Witoldem. Dwie niedziele temu w karczmie posłyszałem, że Tatarzy ze wschodu walczą bez zbroi, ale to nie przystoi szlachcie.

Radtor I prawisz, a gdzie herb waszmości?

Jednakowoż nie przekonujesz mnie tym, o sposobach Tatarów wszelako wiadomo każdemu! Masz waćpan de facto eksperiencję w wojnach?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...