Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Nevastia.pl poszukuje sponsora!


Nevastia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nevastia.pl poszukuje sponsora!


*


Tak jak wyżej napisałem serwer Nevastia.pl poszukuje sponsora,poniżej przedstawię kto znajduje się w teamie oraz co planujemy/zrobiliśmy na serwerze!


W teamie znajdują się dwie osoby ,profesjonalny technik który zajmuje się sprawami technicznymi, dodaje bronie zajmuje się sprawami z klientem, mam jeszcze dobrego informatyka który może nam pisać skypty i zajmie się stroną.


Planujemy serwer medium z nutką harda,wiadomo iż serwery easy nie są stabilne,jest wiele serwerów easy,my postanowiliśmy utworzyć inny,orginalny serwer medium / hard.


Na serwerze planujemy dodać wiele nowości jak i szczegółów które urozmaicą jak i umilą gre.


Na serwerze znajdzie sie między innymi:


-Nowe zbroje,


-Nowe bronie,


-Nowy wygląd m1,


-Nowy interface logowania,okien w grze,


-Nowe wierzchowce,


-Nowe pety,


-System run



Oraz wiele wiele więcej!



Co oferujemy w zamian sponsorowi?



-Rangę headadmin w grze,forum jak i na komunikatorze "TeamSpeak3"


-% z is'a,


-profesjonalność,


-miłą atmosferę,


-pełnoletność teamu



Oraz wiele wiele wiecej!



Jeśli jesteś zainteresowany zasponsorowaniem naszego serwera pisz już teraz!



gg.png



Komunikator GG:



GG:49162805



Kontakt na MPCForum








Nevastia.pl


Opublikowano

hahahahahaha , lecisz w ch.. z każdym, na początku sponsor a potem szukasz sponsora a nawet nie wiesz o czym piszesz, skapnąłęm się po tym samym gg;]

86609055853348996726.png

Opublikowano

Nie rozumiem,jaki castral :-) ?

 

Co ty w ogóle mi piszesz?! przecież nigdy z tobą nie rozmawiałem,co to w ogóle za rozmowa?!

Hah chcesz mogę ci dać więcej ss z tobą pozdro 600 BGC ! 3> widać masz zespół toreta i chu

Cyrk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...