Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skryptu na uzywanie komendy z odstepem czasu


Peffi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam skryptu ktory bedzie dawal mozliwosc wpisywania komendy /repair all co 10 minut!

Opublikowano

Proszę :P

command /napraw:
	trigger:
		{napraw.%player%} was less than 10 minute ago:
			message "&cJeszcze nie mozesz naprawic,poczekaj 10 minut!"
			stop
		set {napraw.%player%} to now
		execute console command "pex user %name of player% add essentials.repair"
		execute console command "pex user %name of player% add essentials.repair.all"
		wait 1 second
		make player execute command "/repair all"
		wait 1 second
		execute console command "pex user %name of player% remove essentials.repair"
		execute console command "pex user %name of player% remove essentials.repair.all"

Jak nie działa masz pastebin:

http://pastebin.com/QqLfhv1Q

Liczę na like :)

Opublikowano

Proszę :P

command /napraw:
	trigger:
		{napraw.%player%} was less than 10 minute ago:
			message "&cJeszcze nie mozesz naprawic,poczekaj 10 minut!"
			stop
		set {napraw.%player%} to now
		execute console command "pex user %name of player% add essentials.repair"
		execute console command "pex user %name of player% add essentials.repair.all"
		wait 1 second
		make player execute command "/repair all"
		wait 1 second
		execute console command "pex user %name of player% remove essentials.repair"
		execute console command "pex user %name of player% remove essentials.repair.all"

Jak nie działa masz pastebin:

 

http://pastebin.com/QqLfhv1Q

Liczę na like :)

Czekaj sprawdze :)

Z góry dzięki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...