Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd po rozpoczęciu gry + bol.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Używam bol-a od dawna. Zawsze wszystko było w porządku.

Rozpocząłem rozgrywkę, pullnąłem blue dla junglera i po przejściu kilku kroków ujrzałem czarny ekran i taki oto komunikat:

15f2dfa.pngPróbowałem wiele razy rozpocząć grę ponownie, ale ciągle wyskakuje to samo. A to była gra up for promotion :(

Dodam, że wyłączyłem antywirusa, ale nie pomogło.

2ex0sgm.jpg
Opublikowano

@up & 2up po co się wypowiadacie jak gówno wiecie ?

 

Dodaj LoL'a i BoL'a do wyjątków w zaporze lub ją wyłącz.

 

Możesz też zmienić rozdzielczość w configu gry.

Opublikowano

Bol dla graczy bez vipa jest udostępniany tydzień po aktualizacji.

 

Nie działa ponieważ Bol nie jest aktualny dla ludzi, którzy nie mają Vipa. :)

gówno wiecie :P

 

@up & 2up po co się wypowiadacie jak gówno wiecie ?

 

Dodaj LoL'a i BoL'a do wyjątków w zaporze lub ją wyłącz.

 

Możesz też zmienić rozdzielczość w configu gry.

Zaporę systemu windows mam wyłączoną, tam samo jak zaporę AVG.

Jak zmienić tę rozdzielczość ? Jeśli wszystko wcześniej działało to czemu mam zmieniać i na jaką rozdzielczość ?

2ex0sgm.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...