Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pliki by taki_nieśmiały@@Jak usunąć bronie z systemu ulepszeń.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam pytanko.

 

W plikach nieśmiałego jest straasznie dużo syfu typu niepotrzebne epiki itp itp..

 

Jest tam teraz dodane tak, że ulepsza się tak :

 

Bojowy +9 -->> Epik+9 -->> Epik+9 -->> Epik+9 -->> Epik +9^^

 

A ja bym na przykład chciał to usunąć żeby ulepszało się np 2 bronie do przodu :

 

Bojowy + 9 -->> Epik +9 -->> Epik+9 i koniec.

 

Nie koniecznie chce te bronie całkowicie usuwać ze serwera, ale jeśli nie będzie wyjścia żeby usunąć je z systemu ulepszania to nie ma problemu.

 

Nazwa "Epik" zastępuje różne dziwne nazwy itemków :D

 

Proszę o podesłanie TuT'a, jak edytować/usuwać system ulepszeń, lub dokładne opisanie mi tego w komentarzu.

Oczywiście będzie nagroda w postaci stosu lajków!

20utztj.jpg

Opublikowano

1. Odpalasz Navicat

2. Logujesz się, oraz wchodzisz w tabele player -> item_proto

3. Szukasz ID wybrej broni (np.: 149 - bojowy).

4. Przesuwasz suwakiem w prawo, i szukasz dwoch linijek ktore sa obok siebie - refined_vnum i refine_set

5. W refined_vnum ustawiasz ID broni na którą chcesz ulepszyć (np.; 279 - Miecz Syriusza) , a w refine_set ustawiasz ID ulepszacza.

6. Zapisujesz no i gotowe, tak robisz z każda bronią.

7. Teraz zostaje ci tylko zrobic restart serwera komenda /etc/rc.d/netif restart.

8. Cieszysz się swoim systemem ulepszeń ;D

 

Proszę sadze, ze się przyda :D

Zapraszam na mój kanał YouTube. <-- KLIK


 


Jeśli interesują cie smartfony/tablety przedstawione z perspektywy gier to jest to właśnie kanał przeznaczony dla ciebie 


 


.DOMELO.

Opublikowano

Dodam od siebie ze jezeli nie chcesz zeby sie przerabialo to w refine_vnum dajesz 0. Na dedyku pomijasz punkt 7 chyba ze lubisz sie bawic.

Opublikowano

Ok, działa, ale teraz znalazłem duży błąd w plikach nie śmiałego ; /

3 zestaw broni nie chce się ulepszać od +0..

Niczym.. wie ktoś gdzie to naprawić i jak ?

Bo mogę zrobić broń ale nie ulepsze jej na + 1 bo się nie da.

Moge przywołać sobie tą broń +9 tylko komendą

Gdzie się ustawia czym ma ulepszać danią broń ? np : Tylko u kowala, lub metalem, bodziem..

20utztj.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...