Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Platyna wbita z powrotem, teraz do diamentu :)


Costa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc po placementach 5-5 gold4. Zagrałem kilka meczy wcześniej niż ten, ale wyszedłem na 0, także no.

 

2dioqpu.jpg

 

gragas2strong

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Ładnie, ale wygrałbyś w 30 minucie gdybyś kupił dfg zamiast morello (burst taki duży).

 

Morello kupiłem dopiero pod koniec, tak jakoś odruchowo. Od 25minuty było tak, że wygrywaliśmy fighty, ale zostawał zawsze darius i ja/tristana, więc nie dało się zbytnio pushować, także w 30 i tak byśmy nie wygrali :D

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

212cu13.jpg

 

duo z kumplem, żeby mu 2 ostatnie mecze w placementach wygrać :D beka jaki poziom jest w silverze -.-

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Gratulacje ja teraz także mam promo do G2 :)

To co, kto pierwszy w Platynie? :P

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

No spoko, jeśli tacy ludzie będą się w enemy trafiać to już jutro wyjdę xD Lux i elise poszły afk, bo leona dostała dc -.-

 

1052mtt.jpg

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

No no domyślam się, że lada dzień będzie platynka :D

Gratki ;)

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

W sumie nawet szybko poszło. Wszystkie serie za pierwszym razem zrobione :D

 

117wmfa.jpg

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

No spoko, jeśli tacy ludzie będą się w enemy trafiać to już jutro wyjdę xD Lux i elise poszły afk, bo leona dostała dc -.-

 

1052mtt.jpg

Widzę, ranked w 15 min (W brązie lepsze enemy jest xDD)

Hello there.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

plat1 :))))))))))))

TERAZ WANOSZ RAZEM Z TOBOM BENDE SIĘ MENCZYŁ!!!!!!

 

9k3qf7.jpg

 

PS: mokate krul lasu dał nam wygrać teamfighta specjalnie, bo mieliśmy czterech typów w promo i się w nas wpierdolił samemu, instakill dzidziwp

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Gz ja nadal w Goldzie 1 xddd

Promo juz mam 1 wygrana ale nie spieszy mi sie :)

Tera DIament

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

W diamencie nie ma trolli? xD Ciekawie się zaczyna..

 

2lt3oub.jpg

 

0/6 na topie, zszedł na bota, dive 1v3 tak z 2 razy, potem wrócił na topa, padł, napisał "XD", wstał, to samo zrobił, dajmondplejerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...