Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam pewną Ważną sprawę :)

 

Mianowicie chodzi o to że, nie znam się za bardzo na komputerach, a chciałbym zakupić coś lepszego niż posiadam (Nie będę wymieniać sprzętu bo komputer za 1.5-2tyś będzie lepszy).

 

Chciałbym pograć w najnowsze serię gier, takie jak:

  • Battlefield 3/4
  • Minecraft (STARE)
  • Far Cry 3
  • League of Legends (STARE)
  • Crysis 3
  • GTA 4

 

Większość z was będzie uważała mnie za głupka lub idiotę ale każdy lubi coś innego.

 

Chciałbym laptopa, czemu ??

  • Dużo podróżuje
  • Nie lubię siedzieć w domu jak jest ładna pogoda
  • Czasem lubię pograć i obejrzeć telewizje (np.Fakty)

I mam do was pytanie co sądzicie o tym ?> czy gry mi na tym laptopie bądź komputerze uciągną ?? (Napiszcie co sądzicie o laptopie i komputerze)

Możecie dawać własne propozycje ;)

Linki:

http://www.komputronik.pl/product/192048/Komputery/Laptopy/MSI_GT70_2OC_237XPL.html
http://www.komputronik.pl/product/192130/Komputery/Komputery_PC/Komputronik_Sensilo_IH_70_I000_Nvidia_ultimate.html

Dziękuje za pomoc

 

 

Dam naj za naj. odp ;D

Opublikowano

Witam,

 

Mam pewną Ważną sprawę :)

 

Mianowicie chodzi o to że, nie znam się za bardzo na komputerach, a chciałbym zakupić coś lepszego niż posiadam (Nie będę wymieniać sprzętu bo komputer za 1.5-2tyś będzie lepszy).

 

Chciałbym pograć w najnowsze serię gier, takie jak:

  • Battlefield 3/4
  • Minecraft (STARE)
  • Far Cry 3
  • League of Legends (STARE)
  • Crysis 3
  • GTA 4

 

Większość z was będzie uważała mnie za głupka lub idiotę ale każdy lubi coś innego.

 

Chciałbym laptopa, czemu ??

  • Dużo podróżuje
  • Nie lubię siedzieć w domu jak jest ładna pogoda
  • Czasem lubię pograć i obejrzeć telewizje (np.Fakty)

I mam do was pytanie co sądzicie o tym ?> czy gry mi na tym laptopie bądź komputerze uciągną ?? (Napiszcie co sądzicie o laptopie i komputerze)

Możecie dawać własne propozycje ;)

Linki:

http://www.komputronik.pl/product/192048/Komputery/Laptopy/MSI_GT70_2OC_237XPL.html
http://www.komputronik.pl/product/192130/Komputery/Komputery_PC/Komputronik_Sensilo_IH_70_I000_Nvidia_ultimate.html

Dziękuje za pomoc

 

 

Dam naj za naj. odp ;D

Na tym laptopie pograsz na średnich, a ten komputer to nieopłacalny gotowiec.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Dzięki za odp... Ale co to za odp ??

 

Nie daliście nawet linków do czegoś lepszego a mówicie że ja znalazłem słaby komputer ??

(Za przeproszeniem) Popierdoliło was ?? Te odpowiedzi są beznadziejne.. Jeśli ktoś chcę mi naprawdę pomóc niech znajdzie coś lepszego i mi wyśle, albo chociaż powie czemu ten komputer który znalazłem jest beznadziejny...

(NIE BĘDĘ SKŁADAŁ KOMPUTERA czemu ?? Nie potrafię a nikomu nie dam bo to jest POLSKA każdy robi na swoją korzyść ;) )


@refres

 

MUSIAŁEM ;)

Opublikowano

Dzięki za odp... Ale co to za odp ??

 

Nie daliście nawet linków do czegoś lepszego a mówicie że ja znalazłem słaby komputer ??

(Za przeproszeniem) Popierdoliło was ?? Te odpowiedzi są beznadziejne.. Jeśli ktoś chcę mi naprawdę pomóc niech znajdzie coś lepszego i mi wyśle, albo chociaż powie czemu ten komputer który znalazłem jest beznadziejny...

(NIE BĘDĘ SKŁADAŁ KOMPUTERA czemu ?? Nie potrafię a nikomu nie dam bo to jest POLSKA każdy robi na swoją korzyść ;) )

 

@refres

 

MUSIAŁEM ;)

A jaki budżet? Przecież złożą Ci w sklepie. Jak coś nie będzie działać to możesz oddać na gwarancję.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Chociażby dlatego, że zasilacz to NoName, czyli potencjalna bomba zegarowa.

Druga sprawa obudowa to kloc, bez przepływu powietrza.

No i głównie dlatego, że cholernie przepłacasz.

 

Nie musisz składać komputera, na morele, albo na techplanet jak zamówisz komputer wszystko przyjedzie od razu ładnie złożone, a będzie taniej i wydajniej. Postaram się złożyć jakiś zestaw, tylko jaki jest twój maksymalny budżet? 6700zł?

 

 

Proponowałbym coś takiego:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=75687&s=77566&s=70704&s=74578&s=13894&s=80826&s=67056&s=55807&s=77637&s=72519&s=80837
Opublikowano

                                                                             

Opublikowano

Na przyszłość zapamiętam.Dziekuje

                                                                             

Opublikowano

Jeszcze raz dziękuje za odp,

 

te odpowiedzi był o niebo lepsze lecz linki nie chcą mi się zładować (Pisze że jest przerwa techniczna więc to nie wasza wina)

 

Mój budżet wynosi 7tyś na komputer ( Taniej to lepiej)

 

Ważę żeby był na jakieś 2-3 lata a nie po roku do wymiany (Tym dłużej tym lepiej)

Wiem że nie da się określić dokładnie na ile lat będzie mi chodził na Ultra ;) ale tak mniej więcej ;)

Opublikowano

 

Nie chcesz SLI, OC procesora:

http://www.morele.net/inventory/info/G3XGAI/

Chcesz SLI, Bez OC procesora:

http://www.morele.net/inventory/info/xMaDez/

Najlepiej ten z OC, a później dozbierać do SLI.

 

Ale to chłodzenie do wywalenia i zamiana na Silver Arrowa:

http://allegro.pl/thermalright-silver-arrow-sb-e-se-2-x-ty-145-i3882929033.html

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Na czym polega OC a SLI ??

oc to podkręcanie częstotliwości procesora kosztem uzyskania lepszych osiągów i wyższej temperatury

 

sli to łączenie dwóch kart firmy nvidia

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Jeśli macie coś jeszcze piszcie ;)

 

Mam jeszcze 1 prośbę czy moglibyście znaleźć jeszcze 2 takie same kompuerki ?? ( Tym razem budżet to jakieś 5-6 tyś)

 

Bracia mają urodzinki i chciałbym im coś extra kupić a grają na gunwie z 2000r ;)

Opublikowano
Opublikowano

Skłaniałbym się jednak ku lepszemu dyskowi na magazyn, coś pokroju WD RED, po za tym cooler jest na techplanet. Po drobnych zmianach:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73636&s=72517&s=77566&s=80696&s=76826&s=69940&s=72448&s=74564&s=80837

+

http://angela.pl/p9475,super-flower-600w-golden-green-modular-sf600p14xe.html
Xonara DG/X (w zależności od posiadanego audio)

 

Xonar to praktycznie to samo co każda nowa integra realteka z serii 8

 

Ja bym dał jakieś ładniejsze RAMy,

 

Będą zakryte przez cooler, który sam jest srebrno zielono brązowy.

Opublikowano
do tego może przedłużki w oplotach (ale te najlepiej zamówić oddzielnie),

 

 

Zawsze można gotowce BF/Gelid kupić. Z takich porządniejszych sklepów to jedynie modding.bit-tech.pl w miarę sprawnie robi przedłużki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...