Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z RAM


Adriano2250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam taki problem,otóż po "odkurzenia" mojego laptopa minecraft zaczoł zużywać bardzo mało ramu.Nie mam najlepszego komputera ale ostatnio dobrze chodzil a teraz to ;/ Jave zaktualizowałem ale efektów niedało.Więc zwracam się o pomoc osoby które są w tym opcykane i znają przyczyne.

Załanczam screena

post-1059159-0-84876800-1390171550_thumb.png

Opublikowano

Komputera sie nie pownno odkurzac tylko przedmuchac taka rada.

Z odkurzeniem chodziło mi o użycie takiego programu do usuwania niepotrebnych plików,aplikacj a nie o dosłownym odkurzaniu...

Program nazywa sie odkurzacz

Opublikowano

Moim zdaniem nie ma to dużego związku ze zużyciem ramu. Mi używa podobnie i mam ok 400 fps (mam lepszy PC więc się tym nie sugeruj xD)

CPU: i7 5820k GPU: Asus GTX 660 RAM: G.Skill Ripjavs 4 16Gb MOBO: Gigabyte x99 Gaming 5P CASE: FD Define XL

Klawiatura: Sharkoon SkillerMech SGK1 Mysz: Razer Naga 2012 Headset: Sennheiser HD558 Mikrofon: Novox NC-1 Monitor: Syncmaster TA350

 

 

Opublikowano

Moim zdaniem nie ma to dużego związku ze zużyciem ramu. Mi używa podobnie i mam ok 400 fps (mam lepszy PC więc się tym nie sugeruj xD)

Mi chodzi o zużycie dawniej zużywało tak 300mb i mogłem spokojnie grac na 50-60 fps a teraz gdy jest wiecej osob mam 1-10 fps

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...