Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The Legend of Notch: Reincarnation 【 ANKIETA 】


spacel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The Legend of Notch: Reincarnation




Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takim typie serwera. Zapraszam do ankiety jak i komentowania.



Co znajdziecie na The Legend of Notch :




Rozbudowana mapa świata z wieloma lokacjami :



jbf16YwSp8rxrn.PNG




Nowe bronie zbroje jak i narzędzia :



UYXZs.jpg




System klas , leweli i rozwoju postaci :



gg_-mod-1-5-2--The-Legend-of-Notch--Rein




Wierzchowce :



jbhWvafIIUK6BL.png



Nowe bosy i potwory:



jJBgOtiCo3ctZ.png



Questy i rozwinięta fabuła :



maxresdefault.jpg





ayum54.jpg

Opublikowano

Dobry serwer . Fajnie jakby już był client/launcher dostępny i dałoby się grać . Osobiście bardzo podoba mi się projekt RPG w Minecraft'cie :)

Opublikowano

Oczywiście Assasyn musi się do czegoś doczepić ,ale przechodziłem przez wszystkie serwery rpg i taki notch jako boss? no nie , to nie ujdzie ,jakaś harpia czy smok.OOO to tak.Ale pomysł bardzo fajny ,kibicuję.

Opublikowano

Oczywiście Assasyn musi się do czegoś doczepić ,ale przechodziłem przez wszystkie serwery rpg i taki notch jako boss? no nie , to nie ujdzie ,jakaś harpia czy smok.OOO to tak.Ale pomysł bardzo fajny ,kibicuję.

Co do bossów to podałem oczywiście tylko przykład ale będzie ich o wiele wiele więcej no i oczywiście będą ciekawsze takie jak smoki harpie czy orkowie : )

ayum54.jpg

Opublikowano

Nie zagram z prostego powodu: właściciel będzie miał zerowy wkład w serwer, ponieważ mapa jak i mody są ogólnodosępne. Kolejną przyczyną jest to, że tego modpacka nie ma na multi.

Opublikowano

@upItoe TLoN jest dostępny na wersje 1.5.1 i też jest udostępniona wersja na multi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...