Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób Na Fajnego Kompa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pokaże wam (a raczej użytkownikom win xp) jak mieć fajnego kompa (wygląd) no to do dzieła

 

1.Najpierw pobieramy Vista Inspirat 2 z tond: http://pl.unidownloa...timate_458.html

instalujemy i resetujemy kompa

 

2.Pobieramy program Windows sidebar real one pack z tond http://www.megaupload.com/?d=V6RKN4O2

najpierw po pobraniu klikamy na pobrany plik i otwieramy folder allky for applications instalujemy zawartą w tym folderze instalke a następnie instalujemy

windows sidebar (nie z pliku allky for applications tylko z folderu który otworzyliśmy po pobraniu) i na konicu instalujemy gaget extractor

 

3.Pobieramy program 360deskop z tond: http://www.360desktop.com/downloads instalujemy program słurzy do panoramicznego pulpitu i jest opcjonalny

efekt konicowy :

PS.plik nie mój więc chyba nie muszę dawać skana tak??

5929eff0cde9c_post-124682-12666715596_thumb.png

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

Znam to :D Ale ja polecam Vista Transformation Pack wg. mnie lepszy i wydajniejszy niz inspirat :)

 

Tak tylko że w inspirat jest ładniejsza grafika

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

mi się podoba podstawowy wygląd XP ..

ale programik fajny ; d

dojebać jeszcze object docka i jedziem ^^

Być zajebistym...

Opublikowano

Pisze się "stąd" :)

Poza tym tutek fajny tylko takie programy lubią zamulać kompa i zjedać łakomie pamięć RAM.

Jeżeli ktoś ma mocny piecyk i chce się w to bawić na XP to czemu nie.

Do wodotrysków graficznych osobiście polecam Windows7. Naprawde na cuda na kiju a dodatkowo nie zjada tyle pamięci co tuningowany XP i vista.

PS. Ładna tapeta :)

f.png

Opublikowano

ehhh kiedys to mialem i zamulilo kompa (384 mb ramu 1.6 procek) nawet jak skasowalem ten program to jeszcze mulil i musialem zrobic formata :angry: nie polecam ale masz + :P

Opublikowano

mi się podoba podstawowy wygląd XP ..

ale programik fajny ; d

dojebać jeszcze object docka i jedziem ^^

 

może dam edita i dojebie objec docka?zobaczymy

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

@up kurwa mać gdzie się takie dzieci rodzą.....

 

@top bardzo ładnie :D

 

ja jednak będę pozostawał przy black edition v8 :D

Opublikowano

@topic: ja pamiętam bawiłem się w takie wyglądy to następnego ranka komputer mi siadał xD ...

 

 

@:jak ktoś ma dobrego kompa niech się bawi ,ale to na jego koszt ;)

pedo-dog.gif

Opublikowano

Ustawcie sobie zwykły wygląd i do tego tapetke z tąd :

www.wall.alphacoders.com i będzie git malina. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

chejka a co to za program tez co jest na pulpicie te dwa zegary ja w samochodzie

chodzi mi o nazwe bo wiem ze on pokazyje zuzycie ramu i pc

ale jaka nazwa ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...