Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ!][1.7.4][NP][24/7][Tematyczne Miasta][Działki] MinepeX 4.0! :)


KarolMaster

Podoba sie serwer?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba sie serwer?

    • Tak
      1
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-686648-0-22968000-1390150123.png

Witam! :) Szukasz ogarniętego serwera, którego to już czwarta edycja i który ma epicką mapę? Szukasz miłej atmosfery, gdzie nie znajdziesz lagów i noobków? Znalazłeś! MinepeX 4.0 to następna edycja znanego serwera MinepeX By KasupeX. Będą tym razem tematyczne miasta i nie będzie skyblocka! :) Na razie to tylko zapowiedź, ale mamy już trochę mapy gotowej! :)

post-686648-0-45733600-1390150121.png

post-686648-0-28885000-1390149877_thumb.png

post-686648-0-88773100-1390150132.png

post-686648-0-90103400-1390149884.png

(Będzie ich więcej)

post-686648-0-82073400-1390150134.png

Na YouTube będzie wkrótce i zrobię EDITa :)

post-686648-0-02152600-1390150137.png

Spawn:

9VIf8x2.jpg

Miasto średniowieczne:

96SWrYe.jpg

0jbvnLf.jpg

Miasto arktyczne:

0jbvnLf.jpg

Miasto arktyczne:

5F2WDZh.jpgMiasto pustynne:

9yLTwUy.jpgMiasto Fantasy:

o8yRDBn.jpgpost-686648-0-52923500-1390150126.png

Jeśli nie można wklejać linków proszę administrację o nie usuwanie tematu, a usunięcie tylko linków poniżej i grafiki: "Linki:".

Forum: GoldMines.pl

Ts3: GoldMines.pl

FanPage: https://www.facebook.com/PolskiFreebuild

YouTube: http://www.youtube.com/polskifreebuild

Gmail: polskifreebuild.gmail.com

post-686648-0-97916300-1390150138.png

Zapraszamy serdecznie na serwer po starcie i życzymy miłej gry :)

Prezentacja będzie aktualizowana na bieżąco.

Pozdrawiam //KasupeX

post-686648-0-79369200-1390150124.png

post-686648-0-99758500-1390150128.png

mca.png
Opublikowano

Zapomniałem wspomnieć: Proszę pisac czy podobają wam sie screeny i ogolnie zapowiedź serwera oraz czy zachęciłem Cię do wbicia po starcie i gry ;)

mca.png
Opublikowano

Witam. Proszę się nie obrażać moją oceną. A więc ortografii nie ogarniasz, Taka prawda :(. Prezentacja Nie powala na kolana. Twoje filmiki na YouTube to jeden na którym oby dwaj macie głos 10-12 Latków którzy nie ogarniają jeszcze dobrze minecrafta/Serwera. Takie jest moje zdanie... Informacji o serwerze 0...


 

 

Opublikowano

Świeża informacja od KasupeXa/ Za 30 minut zostanie dodany filmik na YouTube prezentujący serwer. Proszę śledzić kanał youtube.com/PolskiFreebuild

mca.png
Opublikowano

Nie wiem kto to budował, ale to jest porażka. Proponuje poszukać 1/2 osób, które potrafią budować bo wam to nie wyszło. Pomimo tego, że sam nie jestem najlepszym budowniczym uważam, że buduje lepiej. Według mnie miastem nie można nazwać kilku działek otoczonych murem. Jeżeli ta mapa pozostanie to z pewnością na serwer nie wejdę.

 

@ edit

 

Ta prezentacje serwera na filmie mogła zrobić osoba po mutacji o wiele lepiej by się słuchało tego co mówi.

Opublikowano

Może wpierw popracujecie trochę nad serwerem? Nie ma sensu robić serwera freebuild jak w jednym mieście jest około 20 działek. Budowle nie są powalające (poszukajcie budowniczych). To z tymi miastami nie jest złym pomysłem tylko z taką ilością działek serwer nie przyciągnie dużej ilości graczy. Radzę wszystko zmienić, a zostawić jedynie pomysł z miastami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To tak! :) Zrobiono dużo więcej miast, spawn przebudowano na epicki - tamten był tylko prototypowy.

Skończono pluginy! START przewidywany na 18:00 w sobotę 08.02.14 r.! :) 

 

Będzie ktoś z Was?

mca.png
Opublikowano

Zapraszamy dzisiaj o 16!!! Przygotowane dużo eventów! Parkoury, wyścigi, spleef, mobareny, losowe itemki itp. Proszę zajrzyj na nasz wieczór eventów, możesz wygrać świetne itemki na start!! ;) Nie do opowiedzenia! Do zobaczenia! IP: minepex.yfun.pl!!!

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...