Skocz do zawartości

[Pytanie] Supporty- czy opłaca się kupować nowe itemy na start czy doran shield ? o.O

Viktor11PL

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mój main to support i dobrze grało mi się z 'relict shield' czy 'nową shurelią'

Ale gdy zakupiłem doran shield praktycznie każda gra to był kill na 2 lvl na bocie

Oczywiście support z ignite ;)

Wypowiadajcie się niżej ;)

Cenne informacja zawsze pomogą w grze :D

1389978070-U498021.jpg

Doran shield jest bardzo dobry jako first item na supporcie(na większości). Jednak na niższych dywizjach lepiej zacząć z relic/monetką, bo dostaniesz flame od ADC "omg no wards", "report leona no wards". Jeśli masz kogoś z kim grasz premade bota lub ludzie już ogarniają graj z doranem a wardem można sie wymieniać z adc(60s stoi 120s cooldown).

Ja osobiście kupuje na każdej postaci supportem ( no z wyjątkiem leony ), ten item, z którego potem składa się bonus movement speed. Dużo on daje, nie trzeba zawracać sobie głowy dobijaniem minionów, jest hp reg, mana reg, czego chcieć więcej? Na 7-10 levelu z tego będziesz mógł złożyć jak już napisałem item dający movement speed, a na tym etapie bardzo to się przydaję do dobijania championów, czy też do ucieczki.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Imo. Starożytna moneta na każdego suppa. + Trinket na warda. W mid game zmieniam na czerwony trinket albo na niebieski. ( syutacyjnie ) Właściwie w ogóle nie korzystam z reliktowej tarczy. Przyrost złota jest wręcz nieziemski z dobrymi runami i monetą,a jeszcze później mamy do dyspozycji świetny boost do speeda.

Diss_Stream.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Supporty   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...