Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][Survival][Frakcje][10 Slotów][Easy][Miła Atmosfera][EXP Ze stone!][Lvl na chacie][Darmowe Gildie][Zapraszamy!]


kamileczeko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mimo, iz gram na serwerze 1 dzien nie polecam go.

Wlasciciel zrobil wielki blad zeby dawac vipowi full set diax prot 4..

OSoba Leis [VIP] Wyzywa, spami oraz grozibanem

SS z serwera:

1390401715-U401671.png

 

Spami, spami i wyzywa jeszcze raz.

Wszedl Wlasciciel kamileczko zaczal dupe lizac. Kamileczko :P Itp..

KONIEC

 

~ REBEKKA

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja polecam uważać na hersen233 gdyż chciał zostać budowniczym na moim serwerze ale.

Powiedział,że jeśli go zbanuje to walnie mi ddosa..Mówił tam,że ma maszyne 128 gb i 5 sekund i mnie nie ma.Co prawda mam ss rozmowy a ddosy sa karalne w naszym kraju

Mimo jego wielkich obietnic go zbanowałem.Robił spawn z yt,wyzywał graczy.Bardzo nie mogłem sie doczekać jak "jebnie"mi ddosa to było moje wielkie marzenie.

Niestety marzenia sie nie spełniają widoczne.on ma ok 12-13lat.Wiem bo słyszałem po głosnie na skype.Zaczął mi gadać,że na swój serwer ten 128gb ram net 5gib/s zbierał 4 dni(padłem xD)Potem znów zaczął mi grozic crashem serwera.To mu sie udało bo miał op+Wlasciciela :)

Gracz Leis juz dawno jest zbanowany za swoje czyny.Wiec naprawde szkoda mi tego człowieka jakie bzdury musi gadać,żeby u kogś respekt zdobyć.UWAŻAJCIE NA DDOSA KTÓREGO NIE DOSTANIECIE !

DDoS - Wykonuje ataki sieciowe, zagrazajace komputerowi poprzez duza maszyne.

[2014-01-23 19:02:31] xNic3Sk1llx1337: mam maszyne 128 GB ram 12GHZ 5000gb dysk i 5/5gb neta VPs

[2014-01-23 19:02:44] xNic3Sk1llx1337: 5 sekund i niema cb

[2014-01-23 19:00:25] xNic3Sk1llx1337: ze mna zartow niema (Trzeba sie bac gimbusa xD)

[2014-01-23 19:00:15] xNic3Sk1llx1337: jesli niema rozjebie ci kompa zaraz.

[2014-01-23 18:59:00] kamileczeko: a moge ddosa?

[2014-01-23 18:59:06] kamileczeko: to moje marzenie

[2014-01-23 18:59:11] xNic3Sk1llx1337: Spoko, tylko ze ci komputer spali sie ;)

[2014-01-23 17:58:17] xNic3Sk1llx1337: Zaraz na mpc jeszcze napisze

To by było na tyle :) więcej info o nim na PW :)

eJwrttRLy8hN1ivI4TIytzQy5gp38vRydFYIDg1w

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...