Skocz do zawartości

[Champ] From bronze to diamond ! co wybrać?

marceli17

Rekomendowane odpowiedzi

jołz.

Stwierdziłem, że od tego sezonu będę grał tylko i wyłącznie 1 champem na rankedach :DD

Co mi polecacie? :>

Myślałem nad Fizzem (main)

Lee sinem (95% wymainowane)

Zed (75% ;x)

Polecicie mi coś ciekawego? :P

Tylko żeby to nie był support. Nie chodzi o to że ''cant support'', tylko nie kręci mnie ta linia, nie umiem grać na supporcie z randomowym adc ;x (co innego duo :D )

Najlepiej jungle albo top ;x

1375198444-U163133.jpg

Więc tak, polecam ci Lux, Fizz, Irelia

- Lux ma super ulti, jak dobierzesz idealne runki, mastery oraz build to co 17-23 sekundy bedziesz miec ulta oraz szybkie skile, robisz combo z duzym ap i koles lezy, dobrze w teamfigtach.

- Fizz, typowy pod mida, ja nim gralem i bez problemu mi szlo.

- Irelia.. zrobisz troche pancerza, dmg i niczym czolg, na topie jesli dobrze zaczniesz nikt z Tb nie wygra, świetna postać.

Więc tak, polecam ci Lux, Fizz, Irelia

- Lux ma super ulti, jak dobierzesz idealne runki, mastery oraz build to co 17-23 sekundy bedziesz miec ulta oraz szybkie skile, robisz combo z duzym ap i koles lezy, dobrze w teamfigtach.

- Fizz, typowy pod mida, ja nim gralem i bez problemu mi szlo.

- Irelia.. zrobisz troche pancerza, dmg i niczym czolg, na topie jesli dobrze zaczniesz nikt z Tb nie wygra, świetna postać.

To nie jest irelia S2, dobry ale słabszy champ niż kiedyś...

Na lux bierze się runki i masterki jak na każdego innego, nie wiem jakie mogłyby się znaleźć specjalnie na lux... może to 7.5 cd w glyfach :D

Gorąco polecam katarine idealna do boostowania w bronzie/silverze gold to miejsce dla postaci takich jak evelinka czy kaziu platyna to już syndra i swain

a diament to miejsce gdzie grasz mainem na main lini bo inaczej nie wygrasz. :D

To jest moje zdanie w pierwszym sezonie byłem platyna w drugim zwiedzałem diament w trzecim miałem małą przerwą ale diament II był obecnie gram w platynie I

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Champ] From bronze to diamond ! co wybrać?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...