Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Red Perly-Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

j/w mam pewien problem z red perlami, a mianowicie na 88 lvl'u dropily niemalze z kazdego lisa (rzadko zdarzalo sie, zeby nie poleciala).Po wbiciu 89 nagle przestaly dropic, leca jedynie wtedy, gdy bije go z kims innym.Na 15 ubitych droply tylko 3 w dodatku, gdy nie bilem sam.Nie sadze ze jest to pech, lvl mysle ze tez nie jest za duzy, bo na 99 lvl'u dropilem i lecialy.Gram na sdlongju s2.

Pozdrawiam.

Opublikowano

poprostu masz pecha ;p

Wczesniej widocznie miales ogromnego farta i tyle;p

Zrob moze nowa postac i wtedy je zabijaj;p

35677.png27235.png

34025.png28520.gif

 

 

 

 

Dixon37

Opublikowano

Dokladnie jakie to byly lisy i gdzie ty je znalazles ? oO

 

@Up

 

Moze i tak ale watpie jak ich tak duzo uklepal

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

Ja grałem na YmYt2 (teraz sdlongju) i BM tłukłem 9 ogonów w kilka sekund. Miałeś farta bo perełki nie zawsze dropią z bossów :P Zacznij bić żółwia bo z nich mi dropiły po 2-3 :P

Kup też rękawicę złodzieja :P

http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition-English.php Podpisz petycje, twój głos może zmniejszyć cierpienie innym istotom... Zajrzyj bo warto...

 

Gram pod nickiem FnFal, FxFal i Lancza :D

PL to demo :D

Opublikowano

Może miałeś farta, a może Ga ustawił że z 9 ogonów itemy dropią do 89 :D

Siemka

Opublikowano

Ja grałem na YmYt2 (teraz sdlongju) i BM tłukłem 9 ogonów w kilka sekund. Miałeś farta bo perełki nie zawsze dropią z bossów :P Zacznij bić żółwia bo z nich mi dropiły po 2-3 :P

Kup też rękawicę złodzieja :P

Nie zawsze, ale do tej pory rzadko zdarzalo sie, zeby nie dropla.

Trudno, sprobuje na innych bossach ^^

Opublikowano

Nom napewno dropily ci 2-3 jak jest ustawione ze nie dropnie wiecej niz 2 z zolwia O_o

Najlepiej perelki dropi sie ze smoka w oazie (niebianski smok) smok z v2 atlantydy ;] Zwlaszcz jaak sie umie krasc drop ;p

Draaaven has infinity edge Muaaaahahahahahaha ! ! ! !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...