Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Item shop na dedyku czy trzeba odprowadzac podatek?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samo stawianie privów jest nielegalne więc po co płacić za to jeszcze podatek??? Jak Cię już złapią to za 2 rzeczy :D


Zbieram +

Opublikowano

Samo stawianie privów jest nielegalne więc po co płacić za to jeszcze podatek??? Jak Cię już złapią to za 2 rzeczy :D

wątpie żeby im się to opłacało :)

nlcEZxg.png

Opublikowano

Samo stawianie privów jest nielegalne więc po co płacić za to jeszcze podatek??? Jak Cię już złapią to za 2 rzeczy :D

 

Jest nielegalne a jakoś serwer możesz normalnie zarejestrować więc jak to jest? ^^

0LsM05U.png

Opublikowano

Rozumiem jak zlapia serwer bardzo popularny ale jakis nowy privek ? Nie sadze.

żebym nie wiem jak bardzo był popularny to oni i tak mają wyjebane ;) ważne że na globalach siedzą ludzie :)

nlcEZxg.png

Opublikowano

No niby trzeba, ale nie znam takiej osoby, która to robi :) No może PandoraMT2, bo oni mają tych graczy a wiadomo dzieci = is.

72049389466845423121.png

Opublikowano

To zależy też na czy Ci bd zależało :P.

 

Podatek musisz odprowadzić a nie musisz , możesz spróbować bez , zobaczysz po pewnym czasie jak to się trzyma.

DarkNe3s | Projekt Nad Serwerem Metin2


y5xzxs.jpg


"Cross Bogiem , Moc Nałogiem , Życie zabawą , zębatka podstawą"


170 postów / Done.

Opublikowano

glupoty gadacie... w momencie kiedy ktos otwiera IS z platnoscia przez przelew natychmiastowy/sms to w tedy firma ktora dostarcza usluge sms/przelewy premium od kazdej wyplaty pieniedzy potraca podatek dochodowy. wiec to firma uslugowa automatycznie potraca ten podatek a po roku dostajemy wypelniony przez firme papierek PIT ktory potem nalezy uwzglednic przy wlasnym rozliczeniu rocznym z US

Vortax. konfiguracja administracja zarzadzanie zabezpieczenia serwerow dedykowanych Metin2, aktualnie Thespia, Exalion, Longju2, Restia kontakt PW

Opublikowano

Serwer może nielegalny, ale płatności to druga sprawa.

Nie odprowadzając podatku okradasz państwo, a to już może być karalne lecz nie musi (oczywiście grzywną)

sygna.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...