Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że były setki takich tematów ale skrypty się zmieniają, dochodzą, odchodzą :D Pytanie brzmi czy opłaca się kupować na tą chwilę vipa a jeśli tak to dla jakich skryptów (skrypty dla vipa ale za free)

 

 

Opublikowano

moim zdaniem zawsze opłaca się kupić vip'a nie tylko ze względu na skrypty bo zawsze jakieś są. wiele skryptów wymaga przecież bibliotek z VIP, darmowe działają gorzej albo wcale. na darmowym bolu uruchomisz tylko 5 skryptów a na vipowskim bez limitu ;) dodatkowo przecież aktualizacja gry i darmowy użytkownik musi czekać 7 dni aby zagrać na bolu

Kiedyś DarkOrbit, aktualnie League of Legends


andhg1.jpg


Opublikowano

Opłaca się, biblioteki, skrypty, skin hack, wcześniejsze używanie po patchu i brak ograniczeń na skrypty przekładają się na to że warto go kupić :)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Nie wykrywalny, a tutaj opis z tuta Wrednego/Anonymousa

- Automatyzuje różne czynności np. combo*.
- Różne exploity ( np. free ashe Q )*.
- Wbudowana zmiana skinu postaci ( lokalnie, tylko ty to widzisz ).
- Maphack.
- JunngleTimes*.
- 100% AFK Boty np. mój do dominiona. Załaduj, zostaw, kliknij kontynuuj po grze :)
- Łatwa konfiguracja, większość postaci ma gotowe skrypty które robimy my devloperzy lub userzy.
- ZoomHack.
- I wiele, wiele innych

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Nie wykrywalny, a tutaj opis z tuta Wrednego/Anonymousa

- Automatyzuje różne czynności np. combo*.

- Różne exploity ( np. free ashe Q )*.

- Wbudowana zmiana skinu postaci ( lokalnie, tylko ty to widzisz ).

- Maphack.

- JunngleTimes*.

- 100% AFK Boty np. mój do dominiona. Załaduj, zostaw, kliknij kontynuuj po grze :)

- Łatwa konfiguracja, większość postaci ma gotowe skrypty które robimy my devloperzy lub userzy.

- ZoomHack.

- I wiele, wiele innych

Dzieki ;) A tak btw. To juz jest Bol darmowy?

Opublikowano

 

Za darmo będziesz mógł korzystać dopiero 21 stycznia.

BoL działa teraz dla free

 

 

Sida's Auto Carry : Reborn 50+ zł

Prosiłem o skrypty dla vipa ale za free ;o

 

 

Opublikowano

BoL działa teraz dla free

 

 

Prosiłem o skrypty dla vipa ale za free ;o

 

Niestety nie, trzeba czekać aż udostępnią nową wersje dla free userów ;/

Screen:

1390066724-U403957.png

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

 

Niestety nie, trzeba czekać aż udostępnią nową wersje dla free userów ;/

Screen:

1390066724-U403957.png

Yhhh działa... Pisze tak ale wszytko działa chyba że ja jestem jakimś fartem bo grałem dzisiaj już 10gier na BoL'u a vipa nie mam :)

 

 

Opublikowano

To prawda, już był o tym temat że BoL pomimo tego że nie powinien to jednak działa dla free userów. Korzystajcie puki działa :). Co do tematu to : Beasty Syndra, Beasty Gragas, Merciless Cassiopeia, słyszałem że Just Ahri jest całkiem spoko, ale nie sprawdzałem i Unstoppable Zed wygląda całkiem spoko, ale u mnie niestety coś nie działa (kiedy trzymam spacje używa tylko AA ewentualnie W podczas używania Harrasu) nie wiedzieć czemu.

Jeżeli pomogłem daj "Lubię To" i 5 na profilu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...