Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myszka od Bloody V7, a gra w LoL'a.


HocusPocus!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Ostatnio kupilem sobie owa myszke, wszystko dziala jak nalezy.

Tylko podczas ladowania sie meczu w lolu, predkosc poruszania sie myszy zmniejsza sie do polowy,

wie ktos moze co na to poradzic? Bo za kazdym meczem musze przesuwac szybkosc wskaznika.

 

Opublikowano

Gram normalnie na Core 1, z zaprogramowanymi klawiszami, bo core 2 mnie lekko irytowalo, z tymi 2krotnymi i 3x kliknieciami.

 

Ogarnalem to z sscrollem, ale za kazdym razem bede musial to przestawiac?..

Bo co mecz mi sie wciaz spowalnia .. ;/

Opublikowano

jak masz pobrane sterowniki to ustaw w nich prędkość myszki na core 1 - np 3200 dpi .

Jak nie ogarniasz mogę porobić ss-y gdzie to jest :D

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Tak samo miałem :P

Powinieneś dostać (w pudełku) karteczkę ze stroną do pobrania sterowników. Wchodzisz, pobierasz, instalujesz, ustawiasz DPI, zapisujesz i po problemie :P

Opublikowano

Chyba ogarnam, ale nie jestem pewien.
na chwile aktualna dziekuje wszystkim, jak nie ogarne to sie odezwe jesio.

 

 

Tak samo miałem :P

Powinieneś dostać (w pudełku) karteczkę ze stroną do pobrania sterowników. Wchodzisz, pobierasz, instalujesz, ustawiasz DPI, zapisujesz i po problemie :P

Zainstalowalem i mam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...