Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwsze 10 gier rankingowych


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tutaj będę zamieszczał moje pierwsze 10 gier rankingowych od s4.

Moja dywizja w s3 : Silver IV

Main lane : Support ;3 Main Champion : Soraczka, tani niedoceniany support a jednak w silverze daje rade, nie raz ratuje dupe twojemu teamowi ultem i healem :D

<Nie zaslaniam nickow, nie chce mi sie ( jestem leniem ;x )

 

Moja pierwsza gra:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/208/jyuz.png

Niestety ale nie zrobiłem ss'a w ekranie z statystykami, a szkoda zrobie nastepnym razem ;) Oczywiscie soraka.

Moja druga gra:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/534/16fb.png

No co moge powiedziec, last pick chcial mida to mu dalem i oczywiscie soraka ;F

Moja trzecia gra:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/202/vn5x.png

W tej grze zdominowalismy przeciwnikow, mieli afk branda co za tym idzie jax na midzie, mozna powiedziec easy win C:

Moja czwarta gra:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/546/7qqa.png

Early game byl przez nas wygrany, lecz mid game kazdy zaczynal łazic solo, trynda sie na topie nafeedowal ale tez chodzil solo w late game w 5 pod barona przyszlismy i nafeedowana katarina byla tylko, dostala focus i teamfight wygrany baron nasz, next teamfight win i wygraliśmy niszczac nexusa :) ogolnie gra ciezka w mid game byla ;x

Moja piąta gra:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/844/xxbg.png

Early game mozna powiedziec ze przegrany " na maxa " na wszystkich liniach spushowane turrety , gragas nafeedowany i kha zix, a amumu unranked z sezonu 3 nie potrafil trafic z Q i ganka zrobic, tylko feedowal ale pożytek z niego byl dopiero w late ;x

W mid game zostalismy spushowani pod turreta przed inhibem z wynikiem 5 killi dla nas 24 dla nich, i zaczynal sie flame :C

W late game przeciwnicy popelnili blad, chodzili sami, mozna powiedziec ze wspolpraca z teamem zdobylismy 30 killi i teemo sie nafeedowal, drugi, trzeci teamfight win i zniszczenie nexusa, mi za bardzo nie szło soraką, pierwszy mecz odrazu rano ;x

Moja szósta gra:

 http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/809/psv0.png

Easy gra była, morgana nie grała zle, soraką zestelowałem smoka i morgana stwierdzila ze noob team i wyszla, obrazali sie na czacie przeciwnicy, co minute " report mundo / kha / morgana ... ". Rengar powiedzial ze soraka jest bezuzyteczna, jak mu uratowalem dupe z 3 razy to juz nic nie pisal ;x

Moja siódma gra:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/542/bt0h.png

Carrowany przez team, przeciwny team caly ( prawie ) ad wiec tanki nasze nie do zabicia, irelia troche feedowala na poczatku , 0/5.

W late caly focus na mnie i na caitlyn zdechalismy pierwsi, w kazdym teamfighcie;C

Niestety nie zrobilem ss'a na ekranie statystyk ;x

Moja ósma gra:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/208/8dxp.png

Niestety ale farmy nie miałem dobrej, podchodzilem do miniona i odrazu combo na ryj, orianna mnie pushowala a nasz jungler (0/5) nie potrafil ganka zrobic, gra byla wyrownana, lecz twitch wlatywal na swojej niewidce pierwszy do teamfightu, co za tym idzie, focus na niego. Vi ciągle obrazala a byla 0/5 ;x beka na chacie, Kassadin, przez ciebie stracilem 4 buffy.. heh niestety lose, pierwszy lose ;C

Moja dziewiąta gra:

Moja dziesiąta gra:

Moja dywizja po dziesięciu grach:

xvez_eune_55_6_logo.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...