Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tworzenie gier dla newbie... Szukam grupy ;) Projekt.


Wolfik512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zainteresowanych.

Piszę ten temat ponieważ szukam grupy która chciałaby stworzyć grę na silniku Unreal Development Kit... Jest to projekt który ma na celu naukę więc zapraszam tylko te osoby które ledwo zaczęły się uczyć ! Tryb gry nie jest znany ponieważ to przyjdzie z wiatrem. Skupimy się na FPS'ie ale wszystko może się zmienić.

Mam 16 lat jak coś ;)

 

Poszukuję:

- 3 Grafików

- 3 Programistów (C++) + Level Designer

- 3 Sound Designer (legalny program może być na licencji nie komercyjnej)

- 3 osoby które modelowałby trójwymiarowe projekty

- 2 Pomysłodawców (Jak będzie wyglądać potwór, człowiek etc.. Wymagana dobra znajomość języka polskiego)

- Inne (Tutaj możesz napisać co chciałbyś robić)

 

Wymagania:

- Osoba początkująca lub dopiero zaczynająca (to chyba to samo :D )

- Minimum 2H wolnego czasu na rozmowę z nami + czas który sam poświęcasz na naukę

- Zero szlabanów od rodziców (zdarzały się takie osoby ;/ )

- Brak lenistwa

- Wiek 14+ (możesz być młodszy ale musisz pokazać, że się starasz)

- Logiczne myślenie

- Tolerancja wobec innych

 

Wzór podania:

- Na co składasz podanie:

- Wiek:

- Ilość czasu który możesz poświęcić:

- Dlaczego ty:

- Skype:

- Co już potrafisz:

 

 

Mój skype: se3a.design

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...