Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czemu są wyłączone rankedy?


IdleSolution

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lagi były, jeżeli powrócą rankedy to pewnie przez chwilę będzie uniknięto porażki (czy jakoś tak), wystarczy cierpliwie czekać. (każdy miał ~500 pingu, nie dało się grać)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Nie przegrałeś, na pewno masz Loss Prevented czyli przegraną nie liczącą się do tych 10 meczy które rozgrywasz.

 

Mają jakieś problemy widocznie , przegrałem przez nich rankeda

szafanaciuchy_eune_91_3_nozg.png

Są brązy i głupie brązy, ale żeby do Hogwardu sie nie dostać?

Opublikowano

No, a ja grałem 3 mecze właśnie od 15 godziny do 17 coś i wygrałem cudem je. Co najlepsze? Tylko ja miałem lagi i ewentualnie 2 enemy (podliczając ogólnie 3 mecze).

 

To jest śmieszne.. masz Gragasem 50 farmy więcej od Fizza, jeeeb ping 600 i Cie Fizz zabija kilka razy pod wieżą (swoją). Ale całe szczęście wygrane i mam nadzieję, że naprawią do jutra.

Opublikowano

Nie przegrałeś, na pewno masz Loss Prevented czyli przegraną nie liczącą się do tych 10 meczy które rozgrywasz.

 

A mnie się zalicza do tych 10 gier

dasdab1id3.jpg

dfgq9cdq.jpg

461151420292002410470.png
Opublikowano

Kolejna przegrana gra, "zapobiegnięto porażce" nadal zalicza... GG rito

Pisz w takim celu do supportu,sama nazwa mówi "zapobiegnięto porażce"-powinni coś zaradzić.

Opublikowano

Ja mam inaczej... grałem przed wyłączeniem kolejek i i tak miałem lagi ... Miałem 60 pingu a lagowało jakbym miał min. 800. , rozłączało mnie .

I mi piszę przegrana , nie zapobiegnięto porażce , więc czy jak wrócą kolejki to , to się zmieni ?

Opublikowano

Ja napisałem już do supportu i mam odpowiedź: Jest więcej do czytania, ale to chyba najważniejszy akapit.

Witaj Domin*****,

Jesteśmy świadomi występowania lagów wraz z wprowadzeniem nowego sezonu oraz nowego patcha. Mimo wszystko w chwili obecnej jest włączona opcja Loss Prevented/Odpuszczona przegrana, co oznacza, że mecz w którym wystąpił lag, nie będzie liczył się jako przegrana. Dodatkowo, jeśli lag wystąpił podczas Twoich gier rozlokowujących do nowej ligi, zostanie on również odpuszczony a Twoje rozlokowanie zostanie wzięte pod uwagę na podstawie pozostałych 9 meczy, gdyż mecz ze statusem Loss Prevented nie wpływa w żaden sposób na Twój ukryty ranking MMR, nie masz co się obawiać.

Opublikowano

Riot jest taką bezczelną firmą jakich mało, mają w dupie ludzi. Zarabiają multum kasy na głupich skinach a servery mają tak koszmarne, że to nie idzie, nie pierwszy raz są lagi... A najgorsze jest to, że oni dopiero po czasie włączają opcję, że nie zalicza porażki... A wcześniej jak są lagi to ich to gówno obchodzi i nic z tego nie zrobią, przykre lecz prawdziwe.. Lepiej robić nowe postaci niż ustabilizować grę.

Opublikowano

Riot jest taką bezczelną firmą jakich mało, mają w dupie ludzi. Zarabiają multum kasy na głupich skinach a servery mają tak koszmarne, że to nie idzie, nie pierwszy raz są lagi... A najgorsze jest to, że oni dopiero po czasie włączają opcję, że nie zalicza porażki... A wcześniej jak są lagi to ich to gówno obchodzi i nic z tego nie zrobią, przykre lecz prawdziwe.. Lepiej robić nowe postaci niż ustabilizować grę.

a tam pierdolis glupoty jak polamany,..

mysle ze zareagowali najszybciej jak umieli ale zawsze znajdzie sie taki placzek jak ty.. Nikt Ci kaze kupowac skinow ani grac wta gre.. a znajac zycie pewnie nolajfisz jak osiol.. wiec chlopcze skoncza narzekac albo za przeproszeniem wypierdalaj :) dziekuje bez odbioru

Opublikowano

Ja napisałem już do supportu i mam odpowiedź: Jest więcej do czytania, ale to chyba najważniejszy akapit.

Witaj Domin*****,

Jesteśmy świadomi występowania lagów wraz z wprowadzeniem nowego sezonu oraz nowego patcha. Mimo wszystko w chwili obecnej jest włączona opcja Loss Prevented/Odpuszczona przegrana, co oznacza, że mecz w którym wystąpił lag, nie będzie liczył się jako przegrana. Dodatkowo, jeśli lag wystąpił podczas Twoich gier rozlokowujących do nowej ligi, zostanie on również odpuszczony a Twoje rozlokowanie zostanie wzięte pod uwagę na podstawie pozostałych 9 meczy, gdyż mecz ze statusem Loss Prevented nie wpływa w żaden sposób na Twój ukryty ranking MMR, nie masz co się obawiać.

 

Gunwo prawda ja grałem na lagach i mam przegraną, grałem na tych pierwszych lagach i może jeszcze nie włączyli tej funkcji ale bez jaj przeż takie rzeczy mogę dość nisko spaść :/

Opublikowano

Mam nadzieje że szybko się uporają z problemami ale myślę że w s5 wróci stary system rankingów bo "Dzieci" strasznie się żalą że po spadali i Riot by uspokoić gimbaziarnie da stary system :)

Opublikowano

a tam pierdolis glupoty jak polamany,..

mysle ze zareagowali najszybciej jak umieli ale zawsze znajdzie sie taki placzek jak ty.. Nikt Ci kaze kupowac skinow ani grac wta gre.. a znajac zycie pewnie nolajfisz jak osiol.. wiec chlopcze skoncza narzekac albo za przeproszeniem wypierdalaj :) dziekuje bez odbioru

 

Nie jestem płaczkiem, tylko stwierdzam fakty i nie tylko ja tak myślę, po prostu jak jest taka konkretna firma jak RIOT, która zarabia tyle pieniędzy, w tą grę gra tyle ludzi to chyba mam prawo oczekiwać coś od tej firmy, rozumiem gdyby to było pierwszy raz, ale tak już było nie jeden raz i jeszcze po wprowadzeniu sezonu 4, czyli gdzie wszystko miało być zapięte na ostatni guzik.

 

Tak Ty wiesz czy noulajfie, czy nie bo mnie znasz, pierwsza zasada - nie znasz kogoś to nie wypowiadaj się na jego temat 'chłopcze'... cebulaczek.

Opublikowano

Dla tych co im nie dało opuszczonej przegranej czy jakoś tak

 

  • Witaj, Przywoływaczu

    Jestem Liarfather - najlepszy przyjaciel gracza! Mam przyjemność obsługiwać Cię w tym zgłoszeniu.

    Przepraszam za ostatnie problemy z naszymi serwerami. Problemy tego typu są denerwujące dla wszystkich, zarówno dla graczy jak i dla nas, i nie odzwierciedlają one poziomu usług jaki chcemy zapewniać naszym graczom. Jesteśmy zdeterminowani by zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z gry dla tych, którzy przyczynili się do naszego sukcesu: dla Ciebie i naszej społeczności. Wraz z naszym rozwojem jako firma i jako społeczność, jakość naszych usług oraz wrażenia z gry również będą rozwijać się równie dynamicznie.

    W dalszym ciągu będziemy zajmować się tymi problemami: zarówno na forum jak i za kurtyną. Nasz dedykowany zespół jest gotowy o każdej porze dnia i nocy by rozwiązywać wszelkie pojawiające się problemy ze stabilnością, tym niemniej problemy te zwykle wymagają poświęcenia chwili na zbadanie, co było ich przyczyną. Czasami może potrwać to trochę czasu, dlatego też staramy się informować graczy na forum o naszych postępach. W tym momencie mogę jedynie przeprosić za wszelkie problemy jakie mogły wystąpić w grach, w których brałeś udział.

    Niestety, nasz system nie pozwala mi na usunięcie opuszczeń czy też przegranych gier oraz na modyfikowanie statystyk rankingowych. Został on stworzony w ten sposób by uniknąć potencjalnych nadużyć. „Odpuszczona przegrana”, która czasem pojawia się w historii gier, jest przyznawana tylko w przypadku globalnych problemów z serwerami i nie można „przyznać” jej indywidualnie już po fakcie. Robimy co możemy by zapobiec przegranym w momentach niestabilności serwerów, jednak niestety czasem nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich graczy.

    Wiem, że niestabilne czy też niedziałające serwery są niezwykle denerwujące, oraz, że zwykłe powiedzenie „pracujemy nad tym” nie jest lekarstwem na te problemy. Tym niemniej, nawet jeżeli ciężko w to uwierzyć, nieustannie pracujemy nad poprawą stabilności i mamy nadzieję, że efekty naszych prac będą odczuwalne.

    Daj mi znać jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości związane z League of Legends.

    "Wy nie wiecie, a ja wiem - jak rozmawiać trzeba z psem."
    Liarfather
    Player Support Riot Games

Więc pozostaje nam tylko czekać na uruchomienie serwerów rankingowych

Opublikowano

Rofl. Na forum w temacie o lagach mają bodajże 800 odpowiedzi w temacie, ale jak zawsze riot śpi. Kurfa. 2 winy poszły, potem zaczęły się lagi i off, god why. :c Chciałem sobie do jutra zagrać te 10 pierwszych, narazie zagrałem dwa i trzy godziny już są off, najlepsze że jutro nie mam czasu, w sumie jakby pomyśleć to tylko w piątki mam. ^^ Report riot.

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

A jeżeli przegrałem rankeda i pisze zapobiegnięto porażce a mam 7 rozegranych w tym 6 win to ta 7 jak się liczy?

Tak, w tym momencie 9 meczy, a nie 10 będzie system brał pod uwagę.

Opublikowano

Więc tak jak pisałem że ci co byli w diamentach nie powinni mieć problemów tam wrócić ale zapytałem supporta więc macie info :

  • Witaj!

    Oczywiście, wszystkie ratingi, tj. MMR, poszczególnych graczy zostały obniżone. Nie był to jednak twardy reset, tak jak miało to miejsce w ostatnich razach, a soft reset - każdemu z graczy przybliżyliśmy MMR'em do pewnego poziomu. Chcemy zachować płynność w naszych drabinkach rankedowych. Każdy z gracz, który był w stanie osiągnąć Diament nie powinien mieć problemu, aby dostać się tam z powrotem.

    Dzięki za zrozumienie i pozdrawiam!

    "Wy nie wiecie, a ja wiem - jak rozmawiać trzeba z psem."
    Liarfather
    Player Support Riot Games

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...