Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★Zapowiedz★MineServ|1.7.2|[150s]|survival+frakcje|[32 gb ram]|autorskie sktypty,pluginy|★Zapowiedź★


michu2268

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otwarcie 19.01.14 godz 19.00!

 

1337427196-U363900.png

 

Ip serwera :MineServ.yfun.pl
ilość slotów : 150
Premum : nie potrzebne
Nether : on
Procesor:AMD FX X8 8120 (8 x 3,1GHz)
Pamięć RAM:32Gb
DDR3Dyski:2 x 120GB SSD (RAID 1)2 x 1000GB (RAID 1)
Łącze:100Mb/s
pluginy.png
Autorskie skrypty,pluginy
rankingi,Autorski plugin na logowania,ortografie dla dla małolatów :D:) i wiele więcej:)
1346055890__zalogaserwera.png
Główny Właściciel:Expik
Współ Własciciel : MrFajaPL
Technik serwerowy : Tpacce
Admin : BulixPL
Admin : Plona
dodatkowe.png
Wejdz na nasz serwer Minecraft
Posiadamy Popularną wersję minecraft: 1.7.2
Jeżeli te informacje ci nie wystarczą, żeby wejśc na nasz serwer, to pokażemy jeszcze co innego !
Niedługo WarGames z kałachami ! Otwarcie serwera już nie długo przypuszczalną date napiszemy niebawem!
x69pONW.png
post-764687-0-13086600-1389887066_thumb.
Opublikowano

Już za godzinke start serwera wszytskich graczy chetnie zapraszamy planujemy zrobić ciekawe eventy w których można wygrać dobre nagrody nie przegap otwarcia bądz o 19.00 na serwerze i ciesz się grą z przyjaciółmi :)

Opublikowano

Witajcie

przepraszamy za ponowne zamknęcie serwera ,ale okazało się że nie dopracowaliśmy permisji/scryptów przepraszamy za złe podejście do swojej pracy. Serwer będzie uruchomimy jutro o 19.00 z pewnością ,że wszytsko jest dopracowane w zamian za cierpliwość obiecujemy wam duży event w tym do wygrania ranga VIP na tydzień jeszcze raz przepraszamy to się już nie powtórzy dziękuje.

z poważaniem piotrek

Opublikowano

Szanuje takich graczy bo wiedzą że popełnili bład i się przyznają do swojego błędu nie jak inni na innych zwalają .Dobra może zawalili sprawe ,ale każdy może popełnić błąd a szczególnie przy otwarciu gdy się też ma troche na głowie najważniejsze ,że wytłumaczyli nam sprawe wprost i liczmy ,że już że nie zawalą sprawy bo to już było by troche przegięcie :)

Opublikowano

O panie nie mogę się doczekać na pewno wbije może wygram rangę vip tylko mało ss daliście ....

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Mało opisane,proponowałbym wgrać itemki na gildie.Ponieważ każdy sobie zrobi gildie na 1 osobe i każdy teren będzie zaclajmowany. I jakaś doba ekipa nie będzie miała miejsca.

 

 

Jest TS ?

 

Działki i SG będzie ? To już nie polecam

Opublikowano

chcieliście ss to macie 1 z logowania :)(nie wszystkie pluginy jeszcze są skończone)

przypominam też że mamy essentials z polskimi literami :)

post-764687-0-72868900-1390149409_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...