Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jestem zielonym początkującym! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano, mam pytanie.. chciałem spróbować swoich sił w tworzeniu serwerów metin2.

Znalazłem sobie parę poradników itp itp.

Wybrałem ten : https://www.youtube.com/watch?v=EkakjK8b390

Instaluje te pliki wszystko jak tam jest napisane.

 

Mam do was teraz pytanie.

Co to jest " Game " ?

Co on robi :D ?

Jaką jego wersie wybrać ??

Jaki jest najlepszy^^ ?

Opublikowano

Siemano, mam pytanie.. chciałem spróbować swoich sił w tworzeniu serwerów metin2.

Znalazłem sobie parę poradników itp itp.

Wybrałem ten : https://www.youtube.com/watch?v=EkakjK8b390

Instaluje te pliki wszystko jak tam jest napisane.

 

Mam do was teraz pytanie.

Co to jest " Game " ?

Co on robi :D ?

Jaką jego wersie wybrać ??

Jaki jest najlepszy^^ ?

Jak by Ci to powiedzieć. Game jest wszystkim...

Jednak dla początkującego wystarczy game podstawowe z plików terenza, jego edycja na razie zbytnio Ci nie będzie potrzebna prócz wgrywania gotowych diffów które znajdziesz na npc (zmeiniają one różne bity w game, po to by np zmieniac exp na dany lvl, pkty max statusu etc.) Co do wersji jest ich wiele i sam musisz zdecydować co będziesz chciał na gamie robić. Wiadomo, że im nowsza wersja tym posiada więcej rzeczy, jednak ma również więcej bugów...

sygna.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...