Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [FreeBuild] [1.7.2] MyCityCraft - Kwadratowy Świat!


XtheXziomekX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Chciałbym zapowiedzieć mój serwer FreeBuild! Zapraszam do czytania :)



Nazwa: MyCityCraft


IP: Podam 21.01.2014


Strona : Podam 21.01.2014


TS3: Podam 21.01.2014


Typ: FreeBuild


Wersja: 1.7.2


Sloty: 20


Potwory: Tylko surowcowa


Zwierzęta: Tylko surowcowa


Nether: Tak


PvP: Arena



Opis:


Serwer typu freebuild kojarzy się z działkami. Większość myśli, że będzie PlotMe ale ja zrobię działki za pomocą SimpleRegionMarket, czyli kupujesz za pomocą tabliczki, teraz każdy myśli:


Nie gram tam jak trzeba się z działką męczyć by ją kupić!


To wcale nie jest takie złe, że kupujesz działkę przez tabliczkę i trzeba ustawiać /sethome potem /home. Chcę zrobić inny FreeBuild niż wszystkie. 1 działka będzie za darmo. Ale jak ktoś chcę następną działkę to idzie na stronę, wybiera zakładkę ItemShop i kupuje token, który daje Adminowi! Rozmiar działek to 30x30.



Na głównym spawnie znajdziesz wielkie miasto. Oczywiście są 2 miasta, 1 głowne a 2 z zabawami czyli tam znajdą się budowle z parkourami, dodam także zabawy typu:


- Splegg


- MobArena


- Parkour


W każdym z miast znajdziecie wiele ciekawych budowli!



Teraz każdego interesuje PvP. Więc będzie to arena 40x40 na której będą 2 zamki. Jeden to punkt RED a drugi to BLACK. I po wpisaniu /red lub /black telportuje nas do tego zamku. Z niego możemy wyjść i bić się z każdym przed zamkiem. Za zabicie gracza będzie nagroda, ale to niespodzianka :).



Jak już jesteśmy przy zabawach to teraz eventy. Lista eventów to:



Tor przeszkód - Biegniesz po torze, masz przeszkody takie jak parkour, pajęczyna lub strzelanie do celu by otworzyć sobie przejście.



Wyścig świń - Tak jak sama nazwa mówi



Losowanie VIPa - Raz w miesiącu do drugi czwartek o 16:00.



Za każdy wygrany event jest nagroda




Rangi na serwerze:



Member - Gracz


VIP


ExclusiveVIP - SuperVIP


Youtuber


Moderator - Zajmuje się czatem


Porządkowy - Zajmuje się działkami


JuniorAdmin


Admin


HeadAdmin


SerwerAdmin - Właściciel



Kilka zdjęć mapy:




Spawn:



7f3r.png



Kawałek miasta:



msz9.png



Potem Dodam więcej :)




Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...