Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<:> WOJNY ZAMKOW <:> 1.7.2 <:> SERWER OPARTY NA SKRYPTACH I PLUGINACH <:> REKRUTACJA ON <:> 20 SLOTOW <:>


CryteekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-849703-0-66875000-1389824852_thumb.png


OSTATNI SERWER PVP TO BYŁA PORAŻKA


DLATEGO CHCE WAS ZA TO PRZEPROSIĆ


I ZAPROSIĆ NA SERWER WOJNY ZAMKÓW


post-849703-0-91720300-1389825069_thumb.png


SLOTY: 20



POTWORY: TAK



ZWIERZETA: TAK



NETHER: TAK




SERWER POSIADA SKRYPTY NA KOMENDY:



/pomoc


/vip


/drop


/itemy



ORAZ NA GILDIE PO POLSKU





Według mnie serwer będzie wyglądał tak że, gracze będą podzieleni na 2 druzyny i przez jakiś czas będą zbierać itemy oraz budować zamek. Po jakimś tam okresie czasu, zacznie sie wojna. Jedna drużyna atakuje zamek pierwszego dnia, a druga za jakiś czas.



TS3 - Podamy przy starcie



IP - Podamy przy starcie



WZÓR PODANIA



1. NICK -


2. WIEK -


3. CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ (NIE JEST OBOWIĄZKOWE) -


4. OPOWIEDZ COŚ O SOBIE W KILKU ZDANIACH -



PRZEWIDZIANY START W PIĄTEK



Opublikowano

Ale to bedzie sky-block czy co ??

Jak wojna na sky-blocku to ja chce

nick: babiniu

wiek:14

Nie będę nagrywał

Lubię grać na serwerach sky-block a zwłaszcza na takich gdzie jest team vs team

Jeśli serwer wypali to będę grać do końca

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

1. NICK - MiVer


2. WIEK - 15


3. CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ (NIE JEST OBOWIĄZKOWE) - Nie


4. OPOWIEDZ COŚ O SOBIE W KILKU ZDANIACH - Hmm... na pewno lubie pograc w MC i w inne gry. Posiadam micro, Ts'a. Codziennie sie ucze (jak mi sie nudzi).


Opublikowano

1. NICK - RevoltTG


2. WIEK - 15


3. CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ - Jak fajny serwer to tak


4. OPOWIEDZ COŚ O SOBIE W KILKU ZDANIACH -Moc,Energia,Adrenalina


hmm Lubie dobre PVP oraz budowac:D



Moglbym porsic o zapisanie na serwer


nickMyszulioPL


wiek-15


3Napewno nie


4.Umie sie dobrze pic i ladnie budowac


nickPodam ci na PW na serwie


wiek-15


3.Moze ze mna bedzie negrywal


4.Lepszy od Myszulio w PVP bardzo fajne budowle ma


graphic.png

Opublikowano

1. NICK - BaZyl218


2. WIEK - 16


3. CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ (NIE JEST OBOWIĄZKOWE) - Nie


4. OPOWIEDZ COŚ O SOBIE W KILKU ZDANIACH - Lubie współpracować, budować, komunikować się. Nie nawidzę jak ktoś nie szanuję szyjeść pracy.


Opublikowano

1. NICK -Seta1337


2. WIEK - 13(Wiem malo , ale nadrobie ogarem.)


3. CZY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ (NIE JEST OBOWIĄZKOWE) - Nie


4. OPOWIEDZ COŚ O SOBIE W KILKU ZDANIACH - Mam na imie Jakub.Mam 13 lat , lubie grac na takich serwerach.


Moje hobby to pilka nozna oraz granie na komputerze.

2.png

Opublikowano

Na chwile obecną każdy może wejśc na serwer, aby zostać dodanym do gildii należy przejśc rekrutacje na ts3

IP - 178.217.186.86:10161

Wszystkich serdecznie zapraszam

 

Wymagania do gildii:

- TS3

- 13+

- Ogarnięcie

- Głos po mutacji (nie jest obowiązkowe)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...