Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak sie wczuc w wota tak aby nie lamic


topolek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem ze nie moge sie za bardzo skupic i wczuc w gre podzasz bitwy i strasznie mi to przeszkadza, wiec jak mozecie to dajcie jakies rady,

Opublikowano

Jedź powoli na sam początek, najlepiej znajdź kolege, który ci wytłumaczy zasady, strategie itd.

Rób dużo bitew i najlepiej graj w ciszy bez burczącego brzucha.

 

Po jakimś czasie zaczniesz grać jak profesjonalista i wczujesz się w klimat.

 

P.S Ale nie uzależnij się jak mój kolega :)

. . .

Opublikowano

Siema mam problem ze nie moge sie za bardzo skupic i wczuc w gre podzasz bitwy i strasznie mi to przeszkadza, wiec jak mozecie to dajcie jakies rady,

0.7 na łeb i pomoże tylko pamiętaj żebyś grał następnego dnia a nie tego samego bo po pijaku nie wolno jeździć bo sie bana dostanie :)

Opublikowano

0.7 na łeb i pomoże tylko pamiętaj żebyś grał następnego dnia a nie tego samego bo po pijaku nie wolno jeździć bo sie bana dostanie :)

 

Jak po pijaku nie wolno? Gdyby mój tata nie był pijany podczas gry, to by się załamał.

 

Znajdź sobie jakiś klan dla początkujących i niech oni się Tobą zajmą.

Opublikowano

Jak na moje dość niewielkie doświadczenie (pare k bitew) to mogę powiedzieć, że:

  • Jeżeli nie znasz dobrych i złych stron Twojego czołgu, lepiej trzymaj się na drugiej linii (ALE NIE NA CAPIE! zwłaszcza HT) i nie rushuj
  • Nawet jak jesteś na topie to nie oznacza, że staniesz na środku mapy i będziesz jak Maus
  • Wykorzystuj teren (wysokości terenu, kamienie itp.)
  • Nie graj medem albo lightem jak HTkiem
  • Wal po weakspotach przeciwnika
  • NIE daj się wykryć jako pierwszy
  • Nie wyjeżdżaj głupio do przodu jeśli widzisz, że cała twoja drużyna campi na górce (no chyba, że jesteś scoutem)
  • Wykorzystuj swoją wieżę

Jakby ktoś z większym doświadczeniem dopisał jeszcze coś to by było dobrze.

Opublikowano

Może moja rada pomoże Ci. Ja na początku z kolegą zagramy dla "jaj" nie przejmujemy się że coś stracimy, przegramy czy wygramy. I powiem Ci tak jak ja sam gram to mam o wiele gorsze staty niż z kolegą. Po prostu wyluzuj się i ze zabawą do tej kierki podejdź.

 

Pozdro

oiph.png

Opublikowano

Jak na moje dość niewielkie doświadczenie (pare k bitew) to mogę powiedzieć, że:

  • Jeżeli nie znasz dobrych i złych stron Twojego czołgu, lepiej trzymaj się na drugiej linii (ALE NIE NA CAPIE! zwłaszcza HT) i nie rushuj
  • Nawet jak jesteś na topie to nie oznacza, że staniesz na środku mapy i będziesz jak Maus
  • Wykorzystuj teren (wysokości terenu, kamienie itp.)
  • Nie graj medem albo lightem jak HTkiem
  • Wal po weakspotach przeciwnika
  • NIE daj się wykryć jako pierwszy
  • Nie wyjeżdżaj głupio do przodu jeśli widzisz, że cała twoja drużyna campi na górce (no chyba, że jesteś scoutem)
  • Wykorzystuj swoją wieżę

Jakby ktoś z większym doświadczeniem dopisał jeszcze coś to by było dobrze.

 

Kolejna Twoja wypowiedź i kolejne głupoty:

 

  • Jeżeli nie znasz dobrych i złych stron Twojego czołgu, lepiej trzymaj się na drugiej linii (ALE NIE NA CAPIE! zwłaszcza HT) i nie rushuj

Zależy od czołgu i sytuacji.

  • Nawet jak jesteś na topie to nie oznacza, że staniesz na środku mapy i będziesz jak Maus

Maus czyli bardzo wolny i ze słabą lufą?

  • Nie graj medem albo lightem jak HTkiem

Na pierwszych tierach, można grać spokojnie. Np. matilda, więcej ma z HT niż taki B1.

  • Wal po weakspotach przeciwnika

Bo newbie będzie wiedział co to jest.

  • NIE daj się wykryć jako pierwszy

Poprawka* Nie daj się zniszczyć jako pierwszy.

  • Nie wyjeżdżaj głupio do przodu jeśli widzisz, że cała twoja drużyna campi na górce (no chyba, że jesteś scoutem)

Na randomkach prawie nigdy się to nie zdarza ze względu na poziom niektórych graczy, nawet na IX/Xt

  • Wykorzystuj swoją wieżę

W jaki sposób? W taki co mój kolega swojego psa? Cześć czołgów, szczególnie na niskich tierach, mają cały pancerz słaby i to im nic nie da.

 

 

Jakby ktoś z większym doświadczeniem dopisał jeszcze coś to by było dobrze.

 

Proszę ;)

Opublikowano

 

Kolejna Twoja wypowiedź i kolejne głupoty:

 

  • http://speedy.sh/AZjTh/2v2.schematicJeżeli nie znasz dobrych i złych stron Twojego czołgu, lepiej trzymaj się na drugiej linii (ALE NIE NA CAPIE! zwłaszcza HT) i nie rushuj

Zależy od czołgu i sytuacji.

  • Nawet jak jesteś na topie to nie oznacza, że staniesz na środku mapy i będziesz jak Maus

Maus czyli bardzo wolny i ze słabą lufą?

  • Nie graj medem albo lightem jak HTkiem

Na pierwszych tierach, można grać spokojnie. Np. matilda, więcej ma z HT niż taki B1.

  • Wal po weakspotach przeciwnika

Bo newbie będzie wiedział co to jest.

  • NIE daj się wykryć jako pierwszy

Poprawka* Nie daj się zniszczyć jako pierwszy.

  • Nie wyjeżdżaj głupio do przodu jeśli widzisz, że cała twoja drużyna campi na górce (no chyba, że jesteś scoutem)

Na randomkach prawie nigdy się to nie zdarza ze względu na poziom niektórych graczy, nawet na IX/Xt

  • Wykorzystuj swoją wieżę

W jaki sposób? W taki co mój kolega swojego psa? Cześć czołgów, szczególnie na niskich tierach, mają cały pancerz słaby i to im nic nie da.

 

Proszę ;)

  • Nawet jak jesteś na topie to nie oznacza, że staniesz na środku mapy i będziesz jak Maus

Maus czyli bardzo wolny i ze słabą lufą?

-Nie, czołgiem który tankuje dmg?

 

 

  • Nie graj medem albo lightem jak HTkiem

Na pierwszych tierach, można grać spokojnie. Np. matilda, więcej ma z HT niż taki B1.

-Nie mówię o takich tierach, mam na myśli coś powiedzmy ponad V-VI

 

 

  • Wal po weakspotach przeciwnika

Bo newbie będzie wiedział co to jest.

-Co jak co ale skiny jeszcze są dozwolone. Weakspot - słabe obszary pancerza przeciwnika

 

 

  • Nie wyjeżdżaj głupio do przodu jeśli widzisz, że cała twoja drużyna campi na górce (no chyba, że jesteś scoutem)

Na randomkach prawie nigdy się to nie zdarza ze względu na poziom niektórych graczy, nawet na IX/Xt

-Oj czasem się zdarza przytaknę, że nie często ale zdarza

 

  • Wykorzystuj swoją wieżę

W jaki sposób? W taki co mój kolega swojego psa? Cześć czołgów, szczególnie na niskich tierach, mają cały pancerz słaby i to im nic nie da.

-Ponownie mam na myśli tiery V w zwyż

 

Nie rozumiem dlaczego po poście autora stwierdzasz, że gra na najniższych tierach. Nie raz już widziałem graczy na VI-VIII z efektywnością poniżej 600. Nie wiem jak to możliwe ale tak więc, kolega też może na takich grać i przez to ",że nie może się wczuć" po prostu przegrywa. A nawet jeżeli już gra na niskich to już nawet takim KW1 powinno się grać choćby trochę wieżą i temu ostatniemu nie zaprzeczysz.

 

@EDIT

Nie ma co rozpoczynać kłótni bo wreszcie autor tematu niczego się nie dowie.

@EDIT2

Dobra przesadziłem, nie da rady dojść do VIII tieru nie mogąc ogarnąć zasad panujących w tej grze. -wygrałeś

Opublikowano

heh dzieki. ja mam x tier t110e5 nie chodzi mi o poradnik bo znam te zasady tylko czesto sie zapominam i jade jak idiota ... jeden.typ powiedzial dobrze zebym zagral rozzluznionu a nie spiety , i to chyba pomaga :) a jak znowu lamie to logqm i za 30 min wracam :D

Opublikowano

heh dzieki. ja mam x tier t110e5 nie chodzi mi o poradnik bo znam te zasady tylko czesto sie zapominam i jade jak idiota ... jeden.typ powiedzial dobrze zebym zagral rozzluznionu a nie spiety , i to chyba pomaga :) a jak znowu lamie to logqm i za 30 min wracam :D

 

 

To zagraj z jakimś doświadczonym graczem, niech Cię nauczy grać. Powie - ustaw się tu i strzelaj itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...