Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zaznaczenie pewnego obszaru, wycinając resztę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy istnieje mozliwość zaznaczenia (w moim przypadku) spawnu - obszaru, a pozostałość w jakiś sposób usunąć?

Mam na myśli aby tą pozostałość odgenerować?

Pojawił się u mnie problem, a mianowicie:

 

/Na środku zwykłego biomu stanęła wielka płaska, pionowa ściana i biom górski.../

 

Chciałem wyciąć spawn worldeditem z 1 serwera (testowy) i wkleić na drugi, ale niesety spawn jest tak duży, że serwer nie wytrzymał przy kopiowaniu (//copy).

 

Bardzo proszę o szybką pomoc.

 

Pozdrawiam!

Chłopek, który pracuje :)

Opublikowano

Hamachi czy dedyk?

 

 

Jak ja kopiowałem kiedyś duży obszar, albo setowałem na hamachi, to wpisywałem komendę i wychodziłem z servera. On sobie swoim tempem to przetworzył i wygenerował, a po 5 minutach wracałem i było wszystko pięknie zrobione.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Na Fiberhoście.

Spróbuję zrobić jak napisałeś ;)

 

EDIT: Za pierwszym razem nie wyszło, spróbuję znowu.

Jest jeszcze inny sposób?

Chłopek, który pracuje :)

Opublikowano

Serwer sam się wyłącza przy tym... Jest inny sposób?

 

Po obcięciu 2 wystających budowli (wkleję je osobno), jest

 

8812892 + 1525320 bloków do kopiowania, z tym, że ustawiłem //expand 256, bo mam wysoki hotel na spawnie.

Chłopek, który pracuje :)

Opublikowano

Serwer sam się wyłącza przy tym... Jest inny sposób?

 

Po obcięciu 2 wystających budowli (wkleję je osobno), jest

 

8812892 + 1525320 bloków do kopiowania, z tym, że ustawiłem //expand 256, bo mam wysoki hotel na spawnie.

Wywala ci już przy kopiowaniu? czy dopiero jak wklejasz?

Przy kopiowaniu to az dziwne :P, nigdy mi nie padło a kopiowałam całe miasta.

 

Rady:

- wgraj plugin na asynchronicznego Worldedita

- kopiuj kawalkami i zapisuj jako schematy

- Użyj brushy by ładnie wygładzic teren. (Użyj wyobrazni i zrób z okropnej sciany jakiś piękny krajobraz :D )

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Niestety mi się nie udało :(

Próbowałem co najmniej 15 razy ...

 

Mam ogromną prośbę. Czy mógłby ktoś zaznaczyć cały spawn i wkleić go na inną mapę? Oczywiście oba światy podeślę na PW.

 

//pos 1 , //pos 2, //expand 256 up, //expand 30 down

 

Będę bardzo, bardzo wdzięczny!

Postaram się odpalić jakąś symboliczną kwotę, ale dopiero po feriach (tj. pierwszy tydzień lutego).

 

Pozdrawiam i prosze o pomoc!

Chłopek, który pracuje :)

Opublikowano

- wgraj plugin na asynchronicznego Worldedita

- kopiuj kawalkami i zapisuj jako schematy

- Użyj brushy by ładnie wygładzic teren.

"Bo rocznik to tylko cyfry, a cyfry to nie uczucia."

 

"Nie ważne jak wolno robisz postępy i tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy wciąż siedzą na 

 

dupie i narzekają."

Opublikowano

Polecam Mc edita... łatwo wyciąć, potem wygenerujesz sobie nowy teren w mc i wkleisz ponownie w Mc edicie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...