Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skin, czy można oddac, zamienic?


PITERM13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , czy istnieje szansa , że jak napisze do riotu ze nie jestem zadowolony ze skinu którego kupiłem i zarządam zwrot rp lub wymiane na innego skina to riot sie zgodzi? Prosze o odpowiedzi.

Opublikowano

Tak.

Jeżeli nie masz żetonów zwrotnych ( NIE JESTEM PEWIEM CZY DZIŁAJĄ NA ZAKUP RP ) to powinni Ci zwrócić RP.

Mi kiedys oddali 1820 rp za bodajże jakaś legende.

Opublikowano

 

Tak.

Jeżeli nie masz żetonów zwrotnych ( NIE JESTEM PEWIEM CZY DZIŁAJĄ NA ZAKUP RP ) to powinni Ci zwrócić RP.

Mi kiedys oddali 1820 rp za bodajże jakaś legende.

 

 

 

Jest jakis limit czasowy od zakupu danego skina czy data niegra tu roli?

Opublikowano

Tak.

Jeżeli nie masz żetonów zwrotnych ( NIE JESTEM PEWIEM CZY DZIŁAJĄ NA ZAKUP RP ) to powinni Ci zwrócić RP.

Mi kiedys oddali 1820 rp za bodajże jakaś legende.

 

Chwila, bo mieszasz. Jeśli masz żetony zwrotu to możesz samodzielnie zwrócić skina. Jeśli nie masz już żetonów to zwrócą Ci skina tylko wtedy gdy skin był poddany visual reworkowi. Np. rework skinów Nasusa, Rammusa, Garena itp.

Jeśli po prostu Ci się nie podoba i nie spełnia w/w warunków to Ci nie oddadzą

Opublikowano

 

Chwila, bo mieszasz. Jeśli masz żetony zwrotu to możesz samodzielnie zwrócić skina. Jeśli nie masz już żetonów to zwrócą Ci skina tylko wtedy gdy skin był poddany visual reworkowi. Np. rework skinów Nasusa, Rammusa, Garena itp.

Jeśli po prostu Ci się nie podoba i nie spełnia w/w warunków to Ci nie oddadzą

 

To się pomyliłem. Wybacz. Lecz nwm czy tą skórkę którą miałem była po Reworku.

Więc wprowadziłem w błąd ;G .

Wiecie może, tak apropo tematu, czy kiedyś zwrócą te żetony zwortu sklepowe?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...