Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZABAWA] Co myślisz o osobie wyżej?


Qmaszto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZABAWA co myślisz o osobie wyżej?

;)

 

Regulamin:

 

1. Piszemy, co sądzimy o osobie wyżej (ale nikogo nie obrażamy :))

2. Jedna osoba może się wpisywać nie częściej, niż co 5 postów.

3. Piszemy, czy dana osoba kojarzy nam się pozytywnie czy negatywnie i piszemy przynajmniej jedno zdanie co o niej sądzimy.

4. Kolejna część robi się po 200 postach.

5. Jeśli uważasz że wątek nie na Twoim poziomie/ogólnie Ci się nie podoba- nie musisz się tu wpisywać

6. Daną osobę oceniamy tylko raz w tymże wątku.

7. W razie, gdy ktoś nas wyprzedzi, gdy już napiszemy posta, edytujemy go dopisując co sądzimy o osobie wyżej...

8. Piszcie kogo oceniacie.

9. Nie piszemy postów typu "nie znam", "gdzieś widziałem ale nie wiem gdzie...", oceniamy tych, których znamy (wyjątek- juniorzy/legioniści itp)

10. Posty typu "spoko gość" "lubię, na +" jako całość oceny nie są mile widziane. Nagminne korzystanie z tego opiniowania może spowodować wylądowanie owej osoby w wątku dotyczącym naruszeń regulaminu forum (za spamowanie), także w dobrze pojętym interesie własnym staramy się o rozbudowane wypowiedzi :)

 

Życzę dobrej zabawy

ruU3AnC.png

Opublikowano

A ten twój regulamin zatwierdził ktoś z admnistracji? bo mi się wydaje że nie.

 

A tak ps, ten temat nie ma sensu. Zwykłe nabijanie postów, skąd my się mamy znać? może dwóch użytkoników a krzyż się zna -.-

Opublikowano

Kulka - pomocna, miła i bardzo aktywna osoba :)

Pierwszy raz widzę xDD

 

Nie znam więc nie oceniam, nowy. Może się poznamy jeszczze ;)

Zawszę tam gdzie ja ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...