Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z kodem skryptu - jak zrobić, aby działał na czas?


Zientez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ten skrypt co jest umieszczony niżej działał jak powinien, ale kilka godzin później nie. Co trzeba zrobić aby działał jak powinien i to zawsze? Nawet jak nie było żadnego gracza nie można było wejść na serwer. Można to naprawić i zrobić, że jak będzie ''Poczekaj 5 sekund" to nie będzie się wyświatlało join the game, left the game? A jak wejdzie gracz normalnie i nie będzie pisać Poczekaj 5 sekund to będzie pisało join the game (bo wtedy jest spam z tym?) I jak dodać permisje dla administracji aby ich to nie ograniczało?

 

 

variables:
{join} = true
on join:
if {join} is true:
set {join} to false
wait 5 seconds
set {join} to true
if {join} is false:
kick player due to "&6Poczekaj 5 sekund!"
Opublikowano

Nie rozumiem twojego pytania. CHcesz skrypt aby po wejsciu na serwer nie pisalo wiadomosci "Join the game" i "Left the game" ?

 

 

@Edit

MAsz tutaj poprawiony twoj skrypt,nie zmienialem w nim nic, tylko wytabowalem i zmienilem {join} = true na join = true (Bez tych znakow)

variables:
	join = true
on join:
	if {join} is true:
		set {join} to false
		wait 5 seconds
		set {join} to true
if {join} is false:
	kick player due to "&6Poczekaj 5 sekund!"

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

I teraz wszystko działa nie będzie tego problemu? I można zrobić aby jak gracz będzie wchodził na serwer to pokaże się Poczekaj 5 minut i jak będzie ciągle tak wchodził i będzie go blokowało to będzie spam tym join the game, left the game co zrobić jak ta blokada złapie to aby nie wyświetlało się to ''Nick Join the'' bo wtedy duży spam jest a ja potrzebuje takiego skryptu przej join botami chyba, że znacie inne sposoby zablokowania tych botów oprócz AntiBot-Ultra.

Opublikowano

 

Nie rozumiem twojego pytania. CHcesz skrypt aby po wejsciu na serwer nie pisalo wiadomosci "Join the game" i "Left the game" ?

 

 

@Edit

MAsz tutaj poprawiony twoj skrypt,nie zmienialem w nim nic, tylko wytabowalem i zmienilem {join} = true na join = true (Bez tych znakow)

variables:
	join = true
on join:
	if {join} is true:
		set {join} to false
		wait 5 seconds
		set {join} to true
if {join} is false:
	kick player due to "&6Poczekaj 5 sekund!"

To nie będzie działać...

 

@Topic

Po prostu jak ktoś wchodzi co chwile to znowu ustawia się na false i nikt nie może wejść, to będzie działać tylko na gracza, który wchodzi (ale jeszcze nie wszedł) na serwer:

variables:
    {sek} = 0
    {sek.%player%} = 0every 1 seconds:
    add 1 to {sek}
    if {sek} is greater than 3600:
        set {sek} to 0
on connect:
    if {sek} - {sek.%player%} is less than 6:
        kick the player due to "Poczekaj 5 sekund zanim znowu wejdziesz na serwer!"
on left:
    set {sek.%player%} to {sek}

jeżeli nie będzie działać spróbuj tego:

variables:
    {sek} = 0
    {sek.%player%} = 0
every 1 seconds:
    add 1 to {sek}
    if {sek} is greater than 3600:
        set {sek} to 0
on join:
    if {sek} - {sek.%player%} is less than 6:
        kick the player due to "Poczekaj 5 sekund zanim znowu wejdziesz na serwer!"
on left:
    set {sek.%player%} to {sek}

Ale to dopiero wyrzuci gracza jak już wejdzie na serwer

 

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

  • 2 lata później...
Opublikowano

Wiem że stare ale jeśli ktoś potrzebuje działający kod to proszę :D 

 

variables:

    {sek} = 0

    {sek.%player%} = 0

every 1 seconds:

    add 1 to {sek}

    if {sek} is greater than 3600:

        set {sek} to 0

on connect:

    if {sek} - {sek.%player%} is less than 6:

        kick the player due to "&cPoczekaj 5 sekund zanim znowu wejdziesz na serwer!"

on disconnect:

    set {sek.%player%} to {sek}

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...