Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] rozszerzenie i zwężanie


XaRaNiX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema
Mam problem. Mianowicie nie wiem jak ustawić, aby wielkość baneru, zdjęć, kanałów była dopasowana do wielkości okna clienta ts3. Chodzi o to, że jak pomniejszę okienko tsa to chciałbym aby inne rzeczy również się pomniejszyły i na odwrót... u mnie wygląda to tak, że jak mam za małe okienko tsa to widać tylko połowę albo 1/3 baneru... wiecie może jak kto zmienić?

Opublikowano

A więc tak jak napisałem :
Wyśrodkowanie napisu : [cspacer]Napis
Do lewej : [lspacer]Napis
Do prawej : [rspacer]Napis
Po całej linii kreski [spacer]---

@Edit
Dobrze myślałem tylko źle napisałem. Poprawiam ^^

Opublikowano

Te komendy działają tylko w description. Mi chodziło jak to zrobić ze spacerami ale już znalazłem rozwiązanie. Napiszę jak to zrobić, może komuś się to przyda :P

 

Tak wygląda podstawowy spacer - [spacer0]

Jeśli chcemy wyśrodkować spacer zmieniamy komendę na - [cspacer0]

Jeśli chcemy aby podczas rozciągania dane słowo mnożyło się nieskończoną ilość razy wpisujemy - [*spacer0]

Możemy też połączyć te 2 opcje czyli wpisujemy tak - [*cspacer0]

 

Pozdrawiam :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...