Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Galaxy S3 czy coś innego do 1200-1300 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja polecam tobie nexus 4 :) a jeśli możesz poczekać na s5 to już twój wybór :) ps: za jakieś 3/4 miesiące s3 będzie kosztować 950/900zł :)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Nexus 4:


Posiada on 4 rdzeniowy procesor Qualcomm APQ8064 o taktowaniu 1.5Ghz Ktorego bez żadnych komplikacji można podkręcić do 2.0 albo nawet wiecej (nie testowałem) Oraz 2Gb ram, telefon posiada 16Gb pamięci wewnętrznej na np muzykę/aplikacje oraz wyświetlacz o przekątnej 4,7" True HD IPS+ o rozdzielczości 768 x 1280 px posiada on też 8 Mpx aparat o rozdzielczości 3264x2448 px (zdjecia zrobione telefonem)



http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/nexus4/zdjecia/LG-Nexus-4.html

telefon jednak ma kilka minusów takich jak : brak slotu na karty rozszerzające pamięć, przeciętna jakość wideo, brak wsparcia dla LTE, łatwość zabrudzenia obiektywu tylnej kamery, niewymienny akumulator (zważywszy na jego wydajność)

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Mam i polecam. W porównaniu do s3 którego ma kolega działa system o niebo szybciej, gry tak samo lub lepiej.

Jak narazie masz gwarancje najnowszego androida i w ogole. poczytaj sobie w necie pełno recenzji jest.

jakies pytania co do nexusa chętnie odpowiem

Opublikowano

HMmmmm to teraz mam poważny dylemat ponieważ każdy ale to każdy LG z jakim się spotkałem był do kitu.

 

Ile czasu go masz i jak się sprawuje ? Wiesza się albo coś ? Jak obudowa i wyświetlacz ? Ile wytrzymuje bateria słuchając muzyki i grając od czasu do czasu.

Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to napisze, narazie tylko te.

 

Odrzucają mnie te minusy co wypisał Jakors.

Opublikowano

Każdy telefon ma swoje wady :) telefon posiadam od października 2013 bateria wytrzymuje mi 2 do 3 dni przy czym jest : jakieś 1.3h słuchania muzyki,przeglądanie internetu w 3g oraz czasami gram, Telefon do tej pory zawiesił się mi kilka razy ale to z powodu iż miałem włączone same gry :D i nie zwolniłem ram obudowa dość wytrzymała a wyświetlacz nie nie ma czego wymagać ale jest moim zdaniem bardzo dobry

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Mam go 3,5 tygodnia i sprawuje się super jak dla mnie idealny. Przez ten czas nie dostałem żadnej nawet najmniejszej ściniki. obudowa sztywna nic nie trzeszczy to zasługa tego ze nie można jej otworzyć bez używania śrubokręta tak w ogole to jest z dwóch stron szklany więc trzeba uważać. Ja codziennie ładuje go w nocy i nie testowałem ile wytrzyma bez ładowania

Opublikowano

Jak zamierzasz czekać na S5, to czekaj do kwietnia myślę, że wtedy nawet S4 dostaniesz za 1300. Ale na dzień dzisiejszy rozejrzałbym się lepiej za Xperią Z, ale S3 jak Ci się podoba to też możesz brać - miałem ten telefon jedynie na co narzekałem to plastikowa klapka z tyłu.

 

 

aha i jak chcesz brać S3 to bierz i9305 LTE, zamiast 1GB RAM'u ma 2 : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...