Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] ALPHA SkLauncher - launcher premium dla prywatnych serwerów [DUŻO OPCJI]


H3roina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1389643593-U1086387.jpg





Witam serdecznie, zapraszam do alpha testów SkLauncher! Głównym przeznaczeniem będzie obsługiwanie wybranych serwerów, tworząc dla każdego z nich osobny folder z grą. Pierwszym serwerem na liście jest SkunCraft, jego prezentacje niebawem zobaczycie w przeznaczonym do tego dziale. Launcher powstał na podstawie Atoma. Nie przewidujemy logowania bez premium.



Zalety:


-zawsze aktualna wersja


-możliwość instalowania minecrafta w dowolnym katalogu o dowolnej nazwie


-bezpieczne logowanie przez minecraft.net


-brak wirusów (skan niżej)


-bardzo rozbudowane ustawienia, możliwość podawania argumentów i wiele wiele więcej


-możliwość modyfikacji wyglądu (obrazu tła, przycisków itp.) na własne potrzeby


-bardzo dopracowane pobieranie plików minecrafta, program sprawdza wszystkie po stronie serwera jak i naszego dysku


-ostrzeżenia o złej wersji Javy


-możliwość zapisania wielu kont (są one zapisywane na dysku w zakodowanym pliku)


-możliwość dodawania wielu serwerów, przy czym każdy posiada swoje pliki minecrafta


-przyjazny oku interfejs




Podczas testów launchera można używać do dowolnych serwerów




Proszę zgłaszać wszelkie błędy w tym temacie :)




Download:



http://www.mediafire.com/download/nj3031n1s3iqwko/SkunCraft.exe

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/file/2e103ada9a4e531aeafd2c9a08d5e35c947fa2dbc0cb6d4ef2d015a7665cd1b7/analysis/1389643740/

1389471048-U1086387.jpg

Opublikowano

Nonpremium?

 

Przeznaczony dla serwerów Only Premium, opcja logowania w trybie offline została wyłączona, jednak launcher jest do tego przygotowany.

1389471048-U1086387.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Atomlauncher ;)

 

AtomLauncher, z tego co mi wiadomo, jest Open Source :) Więc nie można mu nic zarzucić.

apple.png

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Było by spoko gdyby Launcher chciał by się połączyć z moim kontem mc ale jakoś nie może ;/

 

^ sorry jednak udało się zalogować :)

 

ale i tak mc nie działa pewnie z powodu tego że nikt już launcherem się nie zajmuje ;/ a szkoda 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...