Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Tylko dziś darmowy AVG na ROK za darmo!


wakc34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojawiła się dobra okazja by zyskać roczną licencję na antywirusa.

 

avg.jpg

 

Na stronie

http://sharewareonsale.com/s/free-avg-internet-security-2014-54-99-value 

Przenieś mnie

 

jest dostępna 100% zniżka na roczną wersję AVG Internet Security.

 

Trzeba tylko wypełnić formularz i otrzymamy link do własnej kopii z kluczem.

 

Linki również przychodzą na podany adres email.

 

Promocja obowiązuje do 16-01-2014 do godziny 9:00.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Jeszcze 12 godzin :D.

Ja ściągam bo to chyba lepsze od avasta free

 

Ostatnie 10h jak by ktoś chciał.

 

 

Nie sądzę.

 

 

Limited time offer! Sale ends in 1 days 00 hours 33 mins

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Jezeli pobiore to juz bede mial za darmo na rok? czy trzeba instalowac?, bo obecnie mam eseta na rok

Opublikowano

Jezeli pobiore to juz bede mial za darmo na rok? czy trzeba instalowac?, bo obecnie mam eseta na rok

Już i tak za późno bo koniec czasu chyba ale ją mam jeszcze 373 dni poprostu wchodzisz i ściągasz wg instrukcji odpalasz key sam się wpisuje i mam wersję za 170zł za free

Opublikowano

Ale skad wziac tego keya?

Uzupełniany jest automatycznie, jeżeli zainstalujesz z instalki do której linki zostały wygenerowane.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Jezeli pobiore to juz bede mial za darmo na rok? czy trzeba instalowac?, bo obecnie mam eseta na rok

Ta licencja jest na 374dni bodajże, czyli jak masz już zainstalowanego eseta, to nie będziesz mógł zrobić tak, że za rok dopiero zainstalujesz AVG, albo do 15h, albo wcale.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Ta licencja jest na 374dni bodajże, czyli jak masz już zainstalowanego eseta, to nie będziesz mógł zrobić tak, że za rok dopiero zainstalujesz AVG, albo do 15h, albo wcale.

a jak myslisz co lepsze eset czy platna avg?:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...