Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Informacja] FIFA 14 LIGA MISTRZÓW UT


Baraniozo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapisy do I edycji Ligi Mistrzów UT

 

 

 

qel5.png

 

 

Zapisy ZAWIESZONE DO CZASU POWROTU Moderatora Cichego

Wpisowe do Ligi Mistrzów UT to:

10000 Coins

Coinsy zebrane przez zapisy będą nagrodą dla pierwszych trzech miejsc.

Schemat Zapisów:

Nick na Forum:

Nick na Origin:

SS składu UT+Ławka rezerwowych:

 

Zasady:

-Czas na rozegranie meczów to 3 Dni od ogłoszenia przeciwnika.

-Gramy składem którego SS wstawiliśmy przy zapisie

-Gramy Mecz+Rewanż w wypadku remisu Rzuty Karne

-Bramki u siebie i na wyjeździe są tak samo liczone

 

 

 

Po zapisaniu się dodajcie na Origin:DarekBaran

W celu przelania 10k Coins Jak i uzyskania lepszego kontaktu

 

W razie niejasności zadawajcie pytania.

 

Liga Mistrzów UT będzie Na zasadzie podziału na grupy i Fazę Pucharową

Opublikowano

Coinsów nie muszę ja zbierać.Można je za zgodą któregoś z Modów na jego konto przesyłać.

 

Ja mogę tylko tyle napisać Aktualnie na TOTY nazbierałem 400k wiec tych ok 150k nie jest mi potrzebne.

Nie jestem jakimś tam oszustem który próbuje w taki sposób kasę zbierać.

O organizację pisałem do Moda cichego więc chyba nie poto aby oszukć?

Opublikowano

A co tacy biedni jesteście że 10k nie dacie ? (1 sezon zagrany z mistrzostwem lub 2 z samymi awansami)

 

i co idioto myslisz ze ktos ci da 10k ?

Uważaj na słowa kolego.Do rodziców też mówisz albo piszesz "idioto" ?

 

A jaką my mamy mieć pewność że nie zabierzesz coinsów dla siebie ? xD

To jest uczciwy człowiek a + tego jest że moderator ma nad tym kontrolę ;)

Ale czekam na zdanie cichego.Jak potwierdzi to złożę zapis.
Ps.Jak ktoś kupi w trakcie turnieju zawodnika to on się nie liczy do turnieju?
A i tak raczej chętnych nie uzbierasz bo 90% osób boi się o coinsy (10k to takie wydatki,za to Ronaldo,Messiego i Bale kupię ... ) ;)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

co jak co ale 10k to moim zdaniem za dużo. 16 drużyn po 10k to 160k dla zwycięzcy ...

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...