Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zarobić?jaki Tefon?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszcie tu swoje propozycje jak mogę zarobić kasę.... na NOWY TELEFON?

 

A i piszcie jaki telefon mi doradzacie....

 

Tylko że niemam żadnej możliwości do rozdawania ulotek czy cos w tym stylu....

 

Myślę może żeby opylić konto w metinie ale nie wiem...

 

 

PS.

 

Tefon ma mieć

 

-MP3

-JAVA

-KARTE PAMIĘCI

farcry3largevergemedium.jpg
Opublikowano

@up

zalezy ile masz lat..

po skonczeniu gimnazjum mozezs isc do macdonalda ^^

ale jak nei mozesz nawet roznosic ulotek to ciezko inna robote znalezc ^^ ;]

A kazdy telefon teraz ma mp3, jave i karte pamieci ;]

poszukaj na allegro..

ja mam aville i jestem zadowolony ;]

sygna1o.jpg

Opublikowano

Słyszałem, że w McDonalds 900zł można zarobić. :D

 

Wybrałem z tańszych Nokii do 230zł. :)

A co do telefonu to Nokie bym polecił, a dokładniej Nokie 6630. Na allegro ceny około 220zł. :)

 

Tu masz przykład :

To jest ukryta treść, proszę

Parametry telefonu:

To jest ukryta treść, proszę

 

Btw. Ja mam LG KU990i i również jestem zadowolony. :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

http://allegro.pl/item921068889_sony_ericsson_k800i_jak_nowy_full_komplet_gwar.html

to jest telefon!Aparat zajebisty java ma i inne potrzebne rzeczy

@up

A idź z tym twoim gównem oO,przecież to ma taki głośnik że sie zesrac mozna oO

 

Ja mam c902 i jestem zadowolony, szkoda tylko ze wlana nie ma ;(

Opublikowano

Ogladnij film galerianki, po obejrzeniu powinienes ogarnac taktyke na zdobycie fona a w gratisie moze jeszcze na jeansy sie zalapiesz :D

 

Albo zacznij zbierac puchy..

 

 

btw. temat beznadziejny...

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Podaj ile masz lat i do ilu PLN ma kosztować ten telefon, wtedy Ci odpowiemy wink.gif

Siemka

Opublikowano

polecam ci se c510 niedawno kupiłem i jest super apartat 3.2mpx 100mb juz pamieci wbudowane karta max 8GB m2 . Duże literki jakbyś nic nie widział xDDD

Aparat jest ukryty pod taka klapką z tyłu no i wykrywacz uśmiechu lampa błyskowa tryb samolotowy tzn ze w samolocie możesz miec kome bo nie ma opcji co zakłucają rózne rzeczy

To jest ukryta treść, proszę

fs.png

Opublikowano

Teraz zima(kończy się, ale jeszcze śniegu będzie), to weź się za odśnieżanie, W dzień możesz trochę kasy zarobić :D

 

 

a co do telefonu, polecam Nokię 6300. Solidny telefon, karta jest, java i mp3 też. I niedrogi :)

Opublikowano

Powiem ci jedno w zimę ciężko jest z pracą dla nieletnich

Jak doładowujesz konto co miesiąc minimum 25zł to poproś starych żeby umowę ci podpisali np z Erą

Wtedy płacisz 25zł co miesiąc i masz nowy telefon

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Teraz masz okazje zarobic na odsniezaniu :) Jak jestes leniwy to cos sprzedaj lub wyzul od rodziny.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

ja mam kilka sposobow na zarobek:

1. (na zime) odsniezam ok. 25 zl (mam fajnego sasiada)

2. (jezeli mieszkasz w wiosce(lato)) zbieram bez(nie pamietam ile za kg ale zbieram z kolegami)

3. zbieram butelki (moj ojciec jak wypije to jest troche butelek i od wujka sie dostanie troche) mozna tez sprobowac z puszkami ale nie probowalem

4. zniwa (mieszkam w wiosce wiec na zniwa u rolnikow mam robote)

 

sa to 4, moje sposoby ktore ja osobiscie uzywam mam 14 lat jeszcze to zalezy ile masz lat twoj wybor

 

starczylo mi to na samsunga sgh j700 jak dla mnie fajny telefon ale zawsze moze byc lepszy :rolleyes:

Opublikowano

ja ci polecam c702

a pieniądze najlepiej i najłatwiej na ulotkach

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

Jesli nie masz 18 lat to chyba tylko odsniezanie ( chodz i tak to juz raczej dlugo nie potrwa ) no i te nieszczesne ulotki ewentualnie kradnij ^^ ale tego nie proboj bo trzeba umiec :D

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...