Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ocenicie moją przeglądarke internetową?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądarka nazywa się "Herinternet,,

 

Strona przeglądarki: http://www.minecraftherograj.cba.pl/herinternet

 

Oceniajcie w komentarzach, pamiętajcie że to przeglądarka robiona w visual basic 2010 express :) nie w żadnym "cudownym" programie

 

Nowości w wersji 1.6:

-Zmiana ikony

-Dodano "zabawki"

-Dodano "Aktualizacje"

-Dodano nawigację za pomocą przycisku "Enter"

-Naprawiono błąd strony startowej (strona nie wyświetlała się)

 

Skan wersji 1.6:

post-674474-0-56345200-1389731820_thumb.jpg

Opublikowano

Przeglądarka Ok tylko ja nie widziałem guzika szukaj xD Chyba że jestem ślepy daje 9/10 :) Pytanie mam przy okazji... Jak instalujesz to jakiego programu użyłeś aby zrobić instalator?! Plisss odp.

#teamBolek

Opublikowano

milo mi to slyszeć :) (widzieć) wyszła wersja 1.6, z czym poprawki są takie:

-Zmiana ikony

-Dodano "zabawki"

-Dodano "Aktualizacje"

-Dodano nawigację za pomocą przycisku "Enter"

-Naprawiono błąd strony startowej (strona nie wyświetlała się)

 

Zaraz przerobie skan na wersje 1.6 i napisze te emm, poprawki :)

Opublikowano

nie widziałem guzika szukaj xD Chyba że jestem ślepy

 

Zamiast przyciska szukaj, jest obrazek taki > są dwa, po lewej i po prawej stronie, wez ten po prawej, taka strzalka albo uzyj klawisza enter, w wersji 1.6 dodana jest obsluga klawisza enter :)

Obsługuje JS?

nie jestem pewien, czasem wyświetla errory :P takie hmm,, malutkie javascript chyba tak

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

HTML5,  nie działa... Zobacz samemu w Aktulizacje, bądź wina mojej przeglądarki z win xp'ka.

tylko 6 stron można?
Dodaj dodawanie kart/usuwanie kart, looknij mój temat, tam pokazałem jak to zrobić.
Ucina niektóre ikonki, np. dalej.

Źle wczytuje stronę, nr. 1.

Właściwie żadnej.

Hmm.. 5,6/10.
Wiele do poprawy.

76561198086159382.png

Opublikowano

Słabo, w takim wieku nie powinieneś się brać za programowanie. Instalator całej tej przeglądarki jest już bardziej złożony niż ona sama

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...