Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Nie odpychanie mobow z konia


qweasdzxc951

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!
Męcze się już chyba z 1h i szukam i sie loguje i sciagam i nic.
Problem jest taki: Mogłby ktoś podesłać linka z nieodpychaniem mobów z konia najlepiej takie jak kiedys byly z pliczkiem index ktore wazyly tylko 100-300kb a widac bylo wszystkie itemy, bo podobno na innych horsehackach sa pliki pc/pc2 ktore sie podmienia lecz po podmianie nie widac itemkow czy cos. Ewentualnie jakis multihack w ktorym jest ta opcja z nieodpychaniem.
Szukam tego pod serwer ASCARIAL.
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Aha i prosze o linki nie ze speedyshare, poniewaz nie moge nawet konta premium tam zrobic nie wiem dlaczego.
Jeszcze raz Dziękować. :)

ASCARIAL: 30+ | ON-line

Opublikowano

Swoich z EQ czy te które dropna? Jeżeli te z EQ to na co Ci widzieć ważne abyś dropił/expił .

Swoich z EQ czy te które dropna? Jeżeli te z EQ to na co Ci widzieć ważne abyś dropił/expił .

65135238787935115850.gif

Opublikowano

To na naszym forum na pewno jest ten czit na nieodpychanie tylko że musisz mieć BP na ten serwer może być zabezpieczony .

65135238787935115850.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...