Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FIFA 13] Lagi mogą być od rywala ?


TaDa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. ;)

Pytanko, czy zacinanie tkz. "Lagi" mogą być spowodowane od przeciwnika ? I jak już tak to jak unikać takich meczy ?

(Wczoraj nocą grałem mecze bez lag,ów no może jeden przypadek się zdarzył a dziś zagrałem 2 mecze i ogromne lagi... ;/)

 

Dzięki za wszelką pomoc i rady ;)

Opublikowano

Przed meczem jest wyświetlany status połączenia z przeciwnikiem. Najlepiej grać, gdy jest zielony i ma 3 kreski.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ok dzięki ;)

 

No właśnie, ale ten wskaźnik często ulega zmianie jest czerwony a za chwilkę zielony a lagi masakra ;)

Ale będę na to zwracał uwagę.

Opublikowano

Ok dzięki ;)

 

No właśnie, ale ten wskaźnik często ulega zmianie jest czerwony a za chwilkę zielony a lagi masakra ;)

Ale będę na to zwracał uwagę.

 

Najlepiej wtedy grać kiedy wskaźnik jest stały i się nie zmienia.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jeśli to nie od rywala ? Bo teraz mam tak, że nie ma opóźnień tylko co 2-4 sekundy ścina i puszcza dalej (ścina- mam na myśli, że wszystko staje i rusza dalej)

Czytałem gdzieś, że zmniejszenie fps,ów z ograniczonych na 30 pomaga.

Co o tym powiecie ?

Opublikowano

Tzn. możesz ustawić limit fps np. na 60 bo gra się przy takiej ilości przyjemnie, płynnie a komputer nie daje z siebie wszystkiego tylko na takiej wydajności się zatrzymuje. A czy gra na 30 jest przyjemna ? Nie mam pojęcia.

giphy.gif

Opublikowano

Tzn. możesz ustawić limit fps np. na 60 bo gra się przy takiej ilości przyjemnie, płynnie a komputer nie daje z siebie wszystkiego tylko na takiej wydajności się zatrzymuje. A czy gra na 30 jest przyjemna ? Nie mam pojęcia.

Spróbuje na 60 i zobaczę.

Powoli chcę wszystko wykluczać bo czytałem też o przegrzewaniu się karty graficznej lub poszczególnych zespołach komputera ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...