Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info/Dyskusja] MYM i LCS - nie wszystko stracone! Jak myślicie uda im się? :D


WiwciuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Jak wiemy LD nie dostarczyło odpowiednich dokumentów na czas aby móc zagrać w LCS. Zwolnił się slot i walczyć będą NiP, MYM oraz SHC. Jak myślicie MYM da radę wejść do LCS?

 

 

Hello Summoners!

As many of you have heard, Lemondogs has been removed from the LCS, and will no longer be a part of the 2014 spring split.

Because of this sudden change, we have to replace them on very short notice. The losing teams from the Promotion Qualifier, Ninjas in Pyjamas, Supa Hot Crew and Meet Your Makers will play a three way qualifier according to standard LCS tiebreaking procedure - The teams will play a BO1 round robin. If there is a tie after these games, then the teams will randomly be placed into a single elimination bracket to determine who will earn the spot.

The event will be commentated by Deman and Quickshot and you will be able to watch all the games on Twitch.

The matches begin Saturday January 11, 17:00 CET / 8:00 AM PST.

Schedule:

17:00 CET: NIP vs. MYM
18:00 CET: MYM vs. SHC
19:00 CET: NIP vs. SHC

Team rosters are listed below in position order.

MYM: Kubon, Mokatte, Czaru, Makler, Libik
NIP: Zorozero, Fury III, Nukeduck, Freeze, Mithy
SHC: Mimer, Impaler, Moopz, Mr Rallez, Migxa

 

5zrn.jpg

 

Źródło: http://euw.lolesports.com/articles/eu-lcs-replacement-play-information

https://www.facebook.com/mymsocial?fref=ts

 

 

Wierzycie w nich jeszcze? :D Fajnie by było gdyby 2 polskie drużyny zagrały w EU LCS :).

 

Trzymajcie kciuki, start dzisiaj o 17:00 !!! :)

Opublikowano

30% No to ze wejda

Jak dla mnie sa oni jeszcze za slabi na LCS

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

30% No to ze wejda

Jak dla mnie sa oni jeszcze za slabi na LCS

 

Weź pod uwagę początek poprzedniego LCS, szło im super :P. Może tak samo będzie i tym razem, ale oby nie tylko na początku :D.

Opublikowano

CZaru ;33333 Pewnie, ze wierzymy :D MIejmy nadzieję, ze im ładnie pójdzie ;3

League Of Legends,  Counter Strike (1.6, GO) 


 


Jeśli pomogłem zostaw Like. 

Opublikowano

Według mnie zasługują na LCS, pomimo tego, że mogą być najsłabsi tam. Ale zawsze lepiej być najsłabszym wśród najlepszych niż na odwrót :)

Opublikowano

W obecnej formie mym nie da rady, stawiam na shc. Mym miał taki wynik na początku, bo nikt nie wiedział jak na nich grać. Zresztą mym udowodnił nieraz, że każda gra jest do wygrania, nawet gdy mają 15 k golda przewagi

Zelltar_eune_45_7_logo.png

Opublikowano

 

Weź pod uwagę początek poprzedniego LCS, szło im super :P. Może tak samo będzie i tym razem, ale oby nie tylko na początku :D.

 

Szło im super, byli ostatni w tabeli kappa.png

Wg. mnie SHC powinno wejść do LCS'a

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

 

Szło im super, byli ostatni w tabeli kappa.png

Wg. mnie SHC powinno wejść do LCS'a

 

Ojejku, a kolega czytać umie?

 

 

 

Weź pod uwagę początek poprzedniego LCS, szło im super :P. Może tak samo będzie i tym razem, ale oby nie tylko na początku :D.

 

To Ci przypomnę, że wtedy mieli 8 wygranych i bodajże 1 porażkę, byli 1 w tabeli :).

Opublikowano

Liczę na nich. Dzisiaj wygrali Bo3 na Eyes on U, więc niech podtrzymają tą passę ;) Szczególnie, że mam ikonkę MYMu, więc fajnie byłoby mieć ją ponownie ustawioną na czas LCSów :P

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...