Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd połączenia się z serwerem [RAVIA.EU]


`Inemus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wgrałem wszystko tak jak do moda na chematy odpalam wszystko i wyskakuje mi ` Błąd połączenia się z serwerem ` Kiedyś wszystko działało z pół roku temu a teraz nie wiem co jest? HELP :(

Opublikowano

Pobrałem wgrałem i dalej to samo -_-

Pobierz, ten z linku poniżej

 

DL:

http://www48.zippyshare.com/v/77394317/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/3d682454910cd0def31feccdd5f8f31288b58837a516a3114b37a67f12a220b6/analysis/1389449712/

PS. Wrzuć go do głównego katalogu z modem (tam, gdzie plik config.exe, locale.cfg).

Cytat

Pomogłem? kliknij "Lubię to" ;)

 

Opublikowano

Ja również mam problem, wgrałem kamer moda 2012 sf do katalogu głównego metina PL wgrałem te nowe serverinfo i teraz wyskakuje coś takiego
Traceback:

Error: Bad magic number in D:\metin2\lib\traceback.pyc

 

Pomocy :(

xxx


Opublikowano

Ja również mam problem, wgrałem kamer moda 2012 sf do katalogu głównego metina PL wgrałem te nowe serverinfo i teraz wyskakuje coś takiego

Traceback:

 

Error: Bad magic number in D:\metin2\lib\traceback.pyc

 

Pomocy :(

 

DL:

http://www72.zippyshare.com/v/23186347/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/fc0565b1ed42d285301300fdc559c76a55708b23647994b7de8e8a408e18e031/analysis/1389448463/

PS. Pobierz ten plik z linku powyżej, a następnie zawartość pliku (folder lib) wypakuj do głównego katalogu z modem.

 

@2x Up

Możliwe, że nie widać ich na Kamer Modzie, dlatego niby "nie lecą"

 

 

@Down

Musisz edytować item_proto & item_list.txt (po prostu wywalić zbędne itemy, żeby nie były widoczne na modzie).

Cytat

Pomogłem? kliknij "Lubię to" ;)

 

Opublikowano

Pięknie działa, wielkie dzięki ;)) Powiedz mi jeszcze jak go ustawić żeby zbierał tylko to co chce, a nie wszystko. Czy to może inny mod ma tą opcje...

xxx


Opublikowano

W tych plikach jest mnóstwo pozycji, nie wiem który skasować,a które zostawić. Może ktoś mi podać gotowe te dwa pliki do wklejenia? Jest ktoś kto używa tego moda do dropu hematów ?

xxx


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...