Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Gry o ostatni slot lcs będą stremowane


TroLLu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj? Ale MYM juz chyba gra o nic, mogą coś jeszcze zmienić?

grają o ostatniego slota w lcs

 

Do boju MyM,pewnie NiP wyjdzie-zobaczymy jak to będzie.

dzisiaj

­

Opublikowano

Do boju MyM,pewnie NiP wyjdzie-zobaczymy jak to będzie.

 

Tak samo jak było w meczu NiP vs KMT, gdzie w sondażu NIP miało 84% głosów, że wygrają :)

Większość się rozczarowała.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Jak już ktoś zauważył i siebie pytał dlaczego tylko 3 zespoły a nie 4 walczą o ostatni slot. Dlatego że, Lemondogs odebrano slota w braniu udziału o walkę o slota LCS ponieważ nie wykonali prostych formalności czyli podanie graczy kto będzie grał w zespole. Riot dawał im 3 szanse lecz Lemondogs leciał w kulki.

Opublikowano

Trochę im się pofarciło z tą szansą na ostatni slot :D

 

JEDEN Z NICH NIE BEDZIE OSTATNI!!

Wygrałeś wszystko xD

Opublikowano

Może im się uda.

ps. KMT nazywa się teraz "Team Roccat".

Firma Roccat objęła ich sponsorigiem

1392153617-U1109043.png

Opublikowano

Wierze w KMT i MyM i wierze tez w to ze bedziemy mieli 2 polskie druzyny na lcs'ach, to bylby sukces dla naszego kraju, chociaz nie sadze zeby MyM wygralo z NiP no ale zobaczymy za niecaly tydzien.

sstwc.jpg

Opublikowano

Wierze w KMT i MyM i wierze tez w to ze bedziemy mieli 2 polskie druzyny na lcs'ach, to bylby sukces dla naszego kraju, chociaz nie sadze zeby MyM wygralo z NiP no ale zobaczymy za niecaly tydzien.

Oni nie grają dziś przypadkiem?

Opublikowano

Szczerze KMT to dla mnie bardzo dobry team, może udowodnią że polacy też nolify jak korea i że gramy..

 

btw. kiedy dzisiaj match bedzie?

 

NIP have been disqualified #LCS

;)

NIP has been disqualified*
Has w 3 os. l. poj.
i have - I've
you have / you've
he has - he's
she has - she's
it has - it's
we have - we've
you have - you've
they have - they've :P

Hello there.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...