Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ] PSVMC.PL [SKYBLOCK][LVLe NA CZACIE][SEGREGACJA SKRZYŃ][ZMIANA BIOMÓW][MARKET][RANKING][TOP 5]


19Adam97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


R
R
R
E
E
E
E
K
K
K
K
L
L
L
L
A
A
A
A
M
M
M
M
A
A
A
A

--Informacje--

Nazwa Serwera: PSVMC.PL [skyBlock][1.6.4]

IP: psvmc.pl

IP TS3: psvmc.pl

Sloty: 50

Wersja: 1.6.4

Rodzaj serwera: VPS

Edycja: 3

--Ciekawostki o serwerze--

LVL'e widoczne na czacie

Masz ochotę "pościągać się" z kolegą kto więcej wykopie kamienia lub bruku?

U nas to nie problem! Mamy specjalnie napisany skrypt na ta okazję, który umożliwia właśnie LVL'e za

kopanie! Dodatkowo za każdy zdobyty lvl jest nagroda! :)

Różne Parkoury

Jeśli szukasz serwera, na którym możesz chociażby poskakać na parkourach

zapraszamy do nas! :) U nas co tydzień jest zmiana parkourów na inne (by gra nie była nudna)

Cofanie na parkourach

Denerwuję Cię jak spadasz i musisz wpisywać, np. /warp parkour?

U nas tak nie ma! U nas po spadnięciu automatycznie teleportuje Cię na

początek parkoura! :)

Rangi na zawsze

Chciałbyś kupić rangę VIP i nie płacić za nią co miesiąc 11 zł lub więcej?

U nas po kupnie raz rangi otrzymujesz ją na zawsze! Nawet przy zmianie edycji!

Segregacja itemów

Chciałbyś posegregować swoje skrzynie, a nie masz Inventory Tweaks?

U nas wystarczy kliknąć lewym i BUM... Mamy posegregowaną skrzynie! :)

Sklep w GUI

Chciałbyś mieć zawsze sklep pod ręką, bez wpisywania

/spawn? U nas wystarczy wpisać /sklep i BUM... Mamy otwarty sklep :)

Nagrody co 1h

Lubisz dużo grać? Doceniamy to! Co 1h dostajesz

u nas nagrody! :)

Drop głów

Chciałbyś zdobyć głowę jakiegoś gracza i powiesić u siebie na wyspie?

Wystarczy, że pójdziesz z nim na PVP, a gdy go zabijesz otrzymujesz głowę :)

Loteria

Chciałbyś zdobywać świetne nagrody z eventów itd. ?

U nas otrzymujesz loterie za eventy, granie i TOP 5!!

Więcej informacji co otrzymujemy z loterii pod /loteria :)

Administracja ONLINE

Często jak napiszesz "Jest jakiś admin?", bo potrzebujesz pomocy

nikt Ci nie chcę dać odpowiedzi?

U nas wystarczy, że wpiszesz /admin i dowiadujesz się czy jest ktoś

z Administracji online! :)

Statystyki pod mieczem, kilofem, łopatą i toporkiem

Chciałbyś wiedzieć ile zdobyłeś diaxów, żelaza lub złota?

Wystarczy, że wpiszesz /pkt i gotowe! :),

a ukażą Ci się statystyki! :)

Różne prezenty na start!

Ponieważ ta edycja jest wymuszona, gracz na start dostaje stack losów, VIP 2 stacki.

Wystarczy, że pójdzie na spawn i kliknie prawym na

tabliczke z napisem [Prezent]

Market Graczy w GUI

Oferujemy market dla graczy specjalnie w GUI!

nikt Ci nie chcę dać odpowiedzi?

Wystarczy wpisać /market

--Administracja--

19Adam97 - Właściciel

Egzader99 - HeadAdmin

dranger - Administrator

Frikos - Administrator

GmSK666 - Moderator

JestemJakub - Moderator

SwissSweet - Moderator

Artysta- Moderator

Jeśli serwer będzie się dobrze rozwijał będzie rekrutacja na rangę Moderator :)

 

--Inne--

By być na bieżąco polub nas na FaceBooku:

xxxhttpsxxxx

lub wchodź na naszą stronę:

http://psvmc.pl/
Opublikowano

Server bardzo fajny, miła atmosfera, pomocna administracja. Grałem na każdej edycji i nigdy mi się nie znudzi ;) Polecam ~PRO_GAMER2000

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Nie polecam serwera. Administracja to niszczyciele serwerów.. Zniszczyli mój serwer bez powodu i serwer nastawiony na hajs z vipów.

Lets go:

Dowody plz.

Co do hasju z VIPów: Gdybyśmy chcieli zarobić kasę z VIPów to byśmy nie sprzedawali VIPów na zawsze, a na miesiąc + inne itemy, a sprzedajemy tylko to by gra była trudniejsza.

 

PS: Opinie napisałeś tylko dlatego, że masz bana i ja to wiem i Ty to wiesz ;)

Opublikowano

Polecam serwer, świetny pomysł z loteriami,lvlami z kopania cobla, redstone tylko z parkourów i eventów, Pomocna i miła Administracja, dużo eventów,miła atmosfera, Najlepszy Skyblock, na którym grałem!

Gram tu od półtora miesiąca i wciąż mi sie nię nudzi! Polecam dla ludzi, którzy lubią skyblock, lub którzy nie lubią, bo na tym serwerze na pewno wam się to spodoba.

 

~~~JestemJakub

Opublikowano

Lets go:

Dowody plz.

Co do hasju z VIPów: Gdybyśmy chcieli zarobić kasę z VIPów to byśmy nie sprzedawali VIPów na zawsze, a na miesiąc + inne itemy, a sprzedajemy tylko to by gra była trudniejsza.

 

PS: Opinie napisałeś tylko dlatego, że masz bana i ja to wiem i Ty to wiesz ;)

Dowody zniszczenia serwera chcesz? okej, ale ty i tak wiesz że go rozwaliłeś że swoją "EKIPĄ.."

Opublikowano

Dobrze spieprzyliście ten serwer :) Ludzie mają po stacku spawnerów, kilku stackach koksów, tonach dollarów. Wszystko dzięki "loterii". Pogracie tak dwa, może trzy tygodnie i szykujcie się na czwartą edycję.

 

Ekonomia nie istnieje, ludzie tworzą konta pod innymi nickami tylko po to by zdobyć tony biletów na loterię.

 

Pluginy spoko, sklepik w GUI, niezłe. Szkoda, że bezużyteczne przy tak zesputym balansie gry na skyblocku :)

 

Mogliście zrobić freebuild czy coś, tam otrzymanie tony stuffu na start nie psuje całej przyszłej rozgrywki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...