Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak wyłączyć Niszczenie bloków na danym terenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam swój serwer MineCraft i ładny spawn i warpy itp. Ale mam wielki problem jakiś gracz ma mnóstwo głów withera i spawni mi i niszczy cuboidy! Prosze o pomoc.

PS:TEN SERW TO WOJNY GILDI WIĘC CHCE ABY WITHERY BYŁY I NA INNYCH TERYTORIACH NISZCZYŁY TYLKO ABY NIE NISZCZYŁY SPAWNA.

Opublikowano

Proszę ustw dwie flagi:

/rg flag <Nazwa_cuba> tnt deny

/rg flag <Nazwa_cuba> creeper-explosion deny

N0thing! :: = ;; :.>

Opublikowano

 

Jeśli nie chcesz aby wither sie respił łap flage

 block-creature-spawn: [wither]

Ja chcę aby wither nie niszczył spawna, ale chcę aby można było go spawnować i mógł niszczyć inne terytoria.

Opublikowano

A jak bys zaznaczyl Jakis spory teeren i bez flagi na zablokowanie budowania dalbys tylko flage na to aby sie moby nie mogly respic?

/rg flag nazwa_terenu mob-spawning deny

 

 

PS.

Sprawdzilem dzialanie komendy

 

/rg flag nazwa_terenu other-explosion deny

 

Dziala ta flaga, a wither nie niszczy nic ;) Polecam !

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

A jak bys zaznaczyl Jakis spory teeren i bez flagi na zablokowanie budowania dalbys tylko flage na to aby sie moby nie mogly respic?

/rg flag nazwa_terenu mob-spawning deny

 

 

PS.

Sprawdzilem dzialanie komendy

 

/rg flag nazwa_terenu other-explosion deny

 

Dziala ta flaga, a wither nie niszczy nic ;) Polecam !

Nadal to samo może niszczyć

Opublikowano

Nie możliwe, albo źle wpisujesz albo nwm.. Do cuboidu spawnu dodajesz to flage : other-exlopsion na deny. 100 % działa..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...