Skocz do zawartości

[Pytanie] PermissionsEx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. prośba

Jak zrobić w PermissionsEx do rangi Vip i SuperVip

dopisać /kit vip i kit supervip

..

DAJE NAJ !!!

Chce też żeby w Essentials był /kit vip i kit supervip wgrałem ale pisze. Ten zestaw nie istnieje lub zostal zle zdefininowany.

Pluginy:

LagMeter,WorldBorder,LetItRain,ExpZeStone.NoCheatPlus,WorldEdit,Skript,Vault,PermissionsEx,PVPToggle,Multiverse-Core,WorldGuard,mChatSuite,AutoMessage,iConomy,SQLibrary,Decapitation,Reservations,CraftBook.PlayerStatusSigns,Essentials,OtherDrops,AzRank itp..

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Masz tu poradnik http://www.mpcforum.pl/topic/1088520-tut-essentials-od-a-do-z-pluginu-spis-komend-permissions-dzialanie-dodatkowo-bonus-poradnik-bedzie-aktualizowany/

Znajdziesz tam również permissions jakie masz stworzyć. Zjedź na dół do spoilerów i poradnik oznaczony dwiema gwiazdkami (**)

MPC Hejter Team Leader

Masz tu poradnik http://www.mpcforum.pl/topic/1088520-tut-essentials-od-a-do-z-pluginu-spis-komend-permissions-dzialanie-dodatkowo-bonus-poradnik-bedzie-aktualizowany/

Znajdziesz tam również permissions jakie masz stworzyć. Zjedź na dół do spoilerów i poradnik oznaczony dwiema gwiazdkami (**)

no ok.. ale nie dziala. zrobilem wszystko to jak wpisze /kit to tylko jest Zestaw Svip

a jak wpisze i nawet /kit Svip to daje podstawowe przedmioty diamentowe i kox jablko 24. Chciałem. ale chcialem miecz eq z ulepszeniem i dalo jakies gowno wszystko mam dobrze ale jakoś nie dziala prosze pomóżcie

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

no ok.. ale nie dziala. zrobilem wszystko to jak wpisze /kit to tylko jest Zestaw Svip

a jak wpisze i nawet /kit Svip to daje podstawowe przedmioty diamentowe i kox jablko 24. Chciałem. ale chcialem miecz eq z ulepszeniem i dalo jakies gowno wszystko mam dobrze ale jakoś nie dziala prosze pomóżcie

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] PermissionsEx   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...