Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wot korzysta z jednego rdzenia czy wiecej?


WOT00000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie mam procesor 4 rdzeniowy

czy to prawda ze wot korzysta z 1 rdzeniu a nie z czterech ?

 

bo takie cos mi sie o uszy obiło.

Opublikowano

wlasnie tak sobie chodze po necie i szukam ciekawostek o wocie

 

w 2014 roku maja zrobic ze bedzie dzialal na 2 rdzeniach ale mam nadzieje ze zrobia cos lepszego bo jak wejdzie Havok to mi komp wota nie pociagnie.

Opublikowano

Ahh jak ten czas leci... nie musisz wspominać o HAVOKU, i tak nie będzię prędko =.= . Początkowo mówiono, że będzię na te święta, co były, tera gadają, że pomiędzy 1 , a 2 kwartałem roku, czyli za jakieś 4 miesiące

76561198018588473.png
Opublikowano

Tzn, zeby nie bylo niejasnosci, wot chodzi na 4 rdzeniach (mozna go odpalic na np. 4rdzeniowym procku), ale korzysta tylko z 1 - cos o uszy mi sie obilo, ze w 9.0 ma byc wsparcie dla wielordzeniowcow.
A jesli teraz wot mi chodzi na max/wys (cienie na niskie) stabilnie na 35fps'ach, to porafi ktos okreslic, ile na oko bym mial po katualizacji?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czytalem o havoku i znalazlem cos takiego

 

- Havok będzie używał oddzielnego rdzenia ( jeśli będzie on dostępny) i nie będzie wykorzystywał karty graficznej (nie zostało to zaimplementowane).
- Pełne wsparcie procesorów wielordzeniowych? SerB nie gwarantuje, że gra będzie mogła wykorzystać wszystkie zasoby procesora.
czyli wot bedzie korzystal z 1 rdzenia czy bedzie havok czy nie WG.Net ma w łbach poprzewracane
Opublikowano

 

czytalem o havoku i znalazlem cos takiego

 

- Havok będzie używał oddzielnego rdzenia ( jeśli będzie on dostępny) i nie będzie wykorzystywał karty graficznej (nie zostało to zaimplementowane).
- Pełne wsparcie procesorów wielordzeniowych? SerB nie gwarantuje, że gra będzie mogła wykorzystać wszystkie zasoby procesora.
czyli wot bedzie korzystal z 1 rdzenia czy bedzie havok czy nie WG.Net ma w łbach poprzewracane

 

 

1 rdzeń będzie na WoT'a, a 2 tylko na havoka

Opublikowano

Bardzo miło. Havok przynajmniej mi pójdzie. Ale tak czy inaczej jeśli tak to z tych 4 rzdzeni użytku nie zrobisz(Da się przeznaczyć jeden rdzeń specjalnie np. na Frapsa czy coś w tym stylu. Pomogło by?).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...