Skocz do zawartości

Czy wot korzysta z jednego rdzenia czy wiecej?

WOT00000

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn, zeby nie bylo niejasnosci, wot chodzi na 4 rdzeniach (mozna go odpalic na np. 4rdzeniowym procku), ale korzysta tylko z 1 - cos o uszy mi sie obilo, ze w 9.0 ma byc wsparcie dla wielordzeniowcow.
A jesli teraz wot mi chodzi na max/wys (cienie na niskie) stabilnie na 35fps'ach, to porafi ktos okreslic, ile na oko bym mial po katualizacji?

• 3 tygodnie później...

czytalem o havoku i znalazlem cos takiego

- Havok będzie używał oddzielnego rdzenia ( jeśli będzie on dostępny) i nie będzie wykorzystywał karty graficznej (nie zostało to zaimplementowane).
- Pełne wsparcie procesorów wielordzeniowych? SerB nie gwarantuje, że gra będzie mogła wykorzystać wszystkie zasoby procesora.
czyli wot bedzie korzystal z 1 rdzenia czy bedzie havok czy nie WG.Net ma w łbach poprzewracane

czytalem o havoku i znalazlem cos takiego

- Havok będzie używał oddzielnego rdzenia ( jeśli będzie on dostępny) i nie będzie wykorzystywał karty graficznej (nie zostało to zaimplementowane).
- Pełne wsparcie procesorów wielordzeniowych? SerB nie gwarantuje, że gra będzie mogła wykorzystać wszystkie zasoby procesora.
czyli wot bedzie korzystal z 1 rdzenia czy bedzie havok czy nie WG.Net ma w łbach poprzewracane

1 rdzeń będzie na WoT'a, a 2 tylko na havoka

Bardzo miło. Havok przynajmniej mi pójdzie. Ale tak czy inaczej jeśli tak to z tych 4 rzdzeni użytku nie zrobisz(Da się przeznaczyć jeden rdzeń specjalnie np. na Frapsa czy coś w tym stylu. Pomogło by?).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Czy wot korzysta z jednego rdzenia czy wiecej?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...