Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Trudna decyzja w wyborze championa.Wejdź! Nie gryzę!


Legaff

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kogo kupić?

Thresh (+)

Nami

Zyra (+)

Jinx (+)

Renekton

Shyvana (+)

Gdzie + oznacza, że miałem ok. 10/0 na postaci i dobrze mi się nią gra i carruje mecze.

Chcę bardzo dobrą postać, która mi się nie znudzi i wymasteruję ją i będzie mi się fajnie carrowało (czyt. Renekton, którego nie sprawdzałem i nie grałem)

Czy warto kupić TEGO renektona, czy inne champy?

Nami się ponoć fajnie carruje.

Daję +/lajki!

 

joduska.me

botoflegends.com

 

RITO I HATE U!

Opublikowano

shyvana lub jinx

 

shyvana:

 

- op jungler/toper

- mocny ult

- mocny pasyw

- "q" dziala na pushowaniu

- tanky

- mobilna

- ult nie ma CD

- brak many

 

Jinx to co znajomi wyzej

 

jesli wolisz adc - kup jinx

jest top/jungle - kup shyvane :P

Hello there.

Opublikowano

Jinx

  • pasywka do tf'ów
  • stun
  • range na Armatce
  • AS na minigunie
  • harras
  • global ulti
  • poke
  • łatwa farma jak masz dużo many (np. z blue, lub jak jesteś na linii z soraką)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Ja polecam Ci shyvana, champ ktory nigdy sie nie nudzi, mozna nia grac na topie/jungli, ma bardzo duzego dmg z w/q i po przemianie w smoka, nie ma na nia odpornosci poniewaz bije prawie tyle samo magicznych obrazen co fizycznych, latwo moze dogonic przeciwnika, ma harras z e i ulti aoe z zamiana wlasnie w smoka. Dodam ze to jeden z najlepszych junglerow na dzisiejsza mete.

sstwc.jpg

Opublikowano

Gram na wszystkich Pozycjach a najmniej na supporcie.Moim mainem są wszystkie ADC, na topie/w jungli lubię offtanków,na midzie assasynów :P

PS.Riven już mam.Szukam dobrego champa do carrowania w dzisiejszej mecie.

Wszyscy mi piszą albo Jinx, albo Renekton.Porównacie tych champów?

<Lajki>

 

joduska.me

botoflegends.com

 

RITO I HATE U!

Opublikowano

zyra

 

+ Gdy padniemy możemy dobić przeciwnika

 

+ Ulti wyrzuca w powietrze +dmg

 

+ Unieruchomienie chyba z q

 

 

 

- 1vs1 kontra adc to ciężko jest, tak wynika z mojego doświadczenia

 

 

JInx

 

+Slow

 

+Ulti na nieograniczony zasięg

 

+Dodatkowy damage z wyrzutni rakiet

 

+ Stun/klata z e

Opublikowano

Teraz zagrałem Zyrą.To nie była zwykła gra, bo drużyna mnie wystawiła.Fiora solo top,Fizz mid,bot duo.Fiora zakazała mi pójsć z nią 2v1 na nasusa.Dobilem 3lvl i poszedlem do jungli.Jeszcze przed tym zrobilem invade jednoosobowego na fiddle.Kampiłem przy redzie.First blood i solo ,,quadre'' zrobiłem, bo 4 koleś uciekł ;D

Prosiłem, żebyście mi porównali Rene z Jinx ;__:

 

joduska.me

botoflegends.com

 

RITO I HATE U!

Opublikowano

Renekton bardzo mocny tank

Jinx bardzo mocne ADC, nie ma co porównywać bo to inne typy postaci.

Osobiście bym brał renektona. masz heal, łatwo się zabija z sunfire + ult. Tankowaty, escape stun.

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Czekaj na rotacje i zobacz jak ci sie bedzie grac danyi postaciami tymi co beda najlpesza metoda albo arama zagraf samo losuje ci postac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...