Skocz do zawartości

[Pytanie] Jak zwiększyć max lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam serwer hamachi na plikach invoice były kiedyś na forum i tam jest max lvl 105 a chcę aby był 150 jak to zmienić widziałem tut że trzeba zmienić w confingu w home/game ale tam mam max 99 a mam 105 więc to nie to chyba muszę wymienić game może mi ktoś dać tutaj z max 150 lvl oraz tut jak to wgrać czy tylko podmienić i to wszystko czekam na pomoc daje + :)

Witam mam pytanie mam serwer hamachi na plikach invoice były kiedyś na forum i tam jest max lvl 105 a chcę aby był 150 jak to zmienić widziałem tut że trzeba zmienić w confingu w home/game ale tam mam max 99 a mam 105 więc to nie to chyba muszę wymienić game może mi ktoś dać tutaj z max 150 lvl oraz tut jak to wgrać czy tylko podmienić i to wszystko czekam na pomoc daje + :)

Dodaj jeszcze aby użył exp editora, żeby exp na wyższych lvlach nie był pobugowany

sygna.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Jak zwiększyć max lvl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...