Skocz do zawartości

[Skin] Darius , Renekton, Wukong, Riven

Rekomendowane odpowiedzi

Darius z biokuźni (czy jakoś tak) - fajny art, interesujący wygląd w grze (wg. mnie leśny jest brzydki, ale to moje zdanie :))

Pool Party Renekton - lepszy od innych, świetny art jak w każdym skinie Pool Party, zmieniony recall, boski wygląd w grze

Generał wukong - ciekawy art i wygląd w grze, czego chcieć więcej ? (jadeitowy też fajny)

Battle Bunny Riven - fajny wygląd w grze, interesujący art i zmienione animacje (Odkupiona Riven też by mogła być, ale animacje nie zmienione)

928011413476457403957.png

Jeśli chodzi o Dariusa to kupię raczej tego Woad King, Wukong myślę, że Jadeitowy Smok, ponieważ chyba najładniej wygląda w grze i najwięcej zmienia animacji skilli.

Co do Riven myślę nad tym nowym skinem co teraz wyjdzie, co myślicie o tym najnowszym skinie do Riven co wyjdzie ?

A co do Renka to czekam od dłuższego czasu na tego Spalonej Ziemi ale jak widzę nie doczekam się chyba .. ;x

Na Soccered Earth Renekton czekanie jest bez sensu. Jest kilka miesięcy na PBE - bez postępu.

Nowy skin do Riven również jest fajny.

Widziałem już ikonki na Lunar Level i prawdopodobnie jedna z nich będzie do odblokowania za zakup Dragonblade Riven, czy coś takiego.

Sam skin też jest bardzo fajny, z pewnością kupię. Fajne animacje, model. Zależy, czy wolisz takie chińskie klimaty, czy króliczka. :)

1389638202-U295319.png

1. Darius z biokuzni, ma wedlug mnie najlepsze efekty skilli(zamiast czerwonego jest zielony) i najbardziej sie wyroznia

2. Renekton z czasow rune wars jest najlepszym skinew wedlug mnie do renektona, calkowicie inaczej wyglada postac i w grze prezentuje sie bosko(lepszy niz pool party skin).

3. Ognisty wukong czy jakos tak ma najlepszy wyglad ze wszystkich Wukongow, nefrytowy jest prawie taki sam jak original tylko inny kolorek, a general rowniez malo zmienia

4. Kroliczek riven, najlepszy dostepny skin bezkonkurencyjny, tu nawet nie ma po co pisac powodow.

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Skin] Darius , Renekton, Wukong, Riven   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...